Sázení na ligové zápasy klubů, které hrají evropské poháry

Úvod - Blog - Sázení na ligové zápasy klubů, které hrají evropské poháry
Srpen.17.2021

Ligové zápasy a k tomu fotbalové putování Evropou – s tím se musí potýkat spoustu evropských klubů. I ve fotbale platí, že válku na dvou frontách není vždy možné dovést k vysněným výsledkům. O tom, jak tento zásadní faktor ovlivňuje výkony týmů si povíme v tomto článku.

Priority má každý jinde

Dostat se do evropských soutěží jako je Liga mistrů, Evropská liga nebo i nově Konferenční liga není zdaleka pro každý klub samozřejmostí a úsilí na to vynaložené by rozhodně nemělo přijít vniveč. Klub, který si vybojoval možnost účastnit se Ligy mistrů často v domácí soutěži ztrácí. To není nic tak neobvyklého, na to, aby klub mohl ovládat domácí fotbalovou ligu a bojovat o trofeje i na evropské scéně je potřeba především široký kádr, a to si může dovolit jen klub s dobrým finančním zázemím.

Často se tedy stává, že pokud se do evropských pohárů dostane klub, pro který to není zrovna každoroční rutina musí své soustředění věnovat jen jedné soutěži. Vyhrávat v lize, bojovat o nejlepší výsledky v Evropě, a ještě úspěšně postupovat domácím pohárem je zkrátka nad síly a možnosti v Evropě průměrně vnímaných klubů. 

Čtěte také: Nejdůležitější tipy a rady pro sázení na fotbal

Ukázka z praxe

Pojďme si to ukázat na aktuálním příkladu a zůstat můžeme v české lize. Jablonec letos dostal příležitost v předkole evropské ligy. Priority tohoto klubu musí být většině pozorných fotbalových fanoušků jasné. Bojovat o titul se Slavií nebo Spartou nemá letos příliš smysl, proto jsou ambice severočeského klubu jinde. Skupina Evropské ligy by byla pro Jablonec velký úspěch a zajištění zajímavých zápasů na celý podzim a nejen to, znamenalo by to i přísun financí do klubové kasy. 

O tom, zda byla šance projít předkoly pravděpodobná si můžeme povědět jindy. Nás zajímá především sázení na ligové zápasy a ty musely jít v případě Jablonce zákonitě na druhou kolej a také to tak vypadalo. Z prvních čtyř zápasů v české lize získal Jablonec jen 4 body. Ztratit body s Teplicemi se Jablonci povedlo naposledy v roce 2016 a pak nyní, když musí bojovat o účast na evropských polích. 

Čtěte také: Jak sázet na druhý pohárový zápas ve fotbale

Jak to vše využít při sázení na ligové zápasy

Zejména nyní, když týmy bojují o samotnou účast v evropských soutěžích je vhodné být u sázek na ligová klání velmi ostražití. Vždy zkontrolujte, kdy čeká týmy další utkání. Pokud tým v sobotu hraje ligu a ve středu ho čeká zápas v Evropě, jedná se o zásadní signál pro každého úspěšného sázkaře. První možnost je se sázce na tento zápas raději vyhnout. Druhou možností je situace využít a vsadit proti tomuto týmu. Není nutné hned sázet na ligového outsidera, kladný handicap na papírově slabší tým může být v této situaci velmi účinnou volbou.

Nebojte se tedy vsadit proti Monaku, Jablonci, Alkmaaru nebo například Rapidu Vídeň v ligovém duelu s průměrným či podprůměrným týmem. Sledujte minulé zápasy týmů z předkol evropských soutěží, většina z nich už v lize zaváhala. To je právě daň za preferování účasti v základních skupinách Ligy mistrů nebo jiných evropských soutěží nad tuzemskou ligou. 

Číst
Jak sázet na rohy ve fotbale

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář