Jak sázet na rohy ve fotbale

Úvod - Blog - Jak sázet na rohy ve fotbale
Květen.3.2021

Fotbal je sport, který nabízí spoustu příležitostí k sazení. Sázkové kanceláře nabízí širokou škálu možností, na co ve fotbale vsadit. My si dnes blíže ukážeme sázení na rohy. Prozradíme si, kdy je vhodné takovou sázku zvolit, jaké příležitosti pro sázení na rohy vypisují sázkové kanceláře, a nakonec i konkrétní doporučení pro všechny sázkaře.

Kdy sázet na rohy

Pro sázku na rohy by měl zápas splňovat několik prvků – některé si teď uvedeme pro příklad. V první řadě je dobré, aby utkání bylo minimálně pro jeden z týmů důležité, zkrátka aby v něm potřeboval nutně vyhrát. Pokud tedy hrají dva týmy, ke konci sezony s jistým sestupem, rozhodně je k tomuto druhu sázky nevybírejte. Jestli se však utkají kluby, které bojují o titul a do zápasu musí dát vše, jedná se o ideální příležitost.

Dobré je také sázku na rohy využívat, pokud hraje jasný favorit s outsiderem. Favorit nemusí hned ze začátku proměňovat vytvořené šance, tlak se ale často projevuje právě tvořením standardních situací. Sázky na rohy je samozřejmě dobré využívat u týmů, které v minulých zápasech rohů rozehrávali více než ostatní. Sledujte tedy historii zápasů a zde pozorujte počty rozehraných rohů.

Jak vybrat správný druh sázky

Na rohy existuje hned několik druhů sázek. Nejlepší je vybírat „over“, tedy že rohů v zápase bude více než konkrétně daný počet. Existuje samozřejmě i pravý opak – „under“, tomu se však věnovat nebudeme, obecně se doporučuje spíše využívat sázky na více rohů.

Další možností je vsadit na to, kdo bude mít na svém kontě po konci zápasu (nebo poločasu) více rohů. Zde stačí stejně jako v sázkách na 1×2 zvolit, zda to budou domácí, remíza nebo hosté. Vsadit se dá také na to, ve kterém poločase bude rohů více nebo počty rohů jednotlivých týmů.

Pro naši strategii je však zásadní sázka na „over“ rohů v celém zápase. Právě proto jsme si na začátku článku proradili kritéria, která by měl zápas mít abychom mohli očekávat, že rohů bude v utkání opravdu hodně.

Čtěte také: Jak sázet na over/under ve třech jednoduchých krocích

Konkrétní strategie

Pokud máme dle zmiňovaných kritérií vytipovaný zápas, kde se bude hodně útočit a hrát aktivní fotbal, můžeme přejít k přidání sázky na tiket. Vybíráme, že rohů bude v celém zápasu více než daný počet. Tento počet se odvíjí od hodnoty kurzů a také toho, jak moc si sázkař chce zariskovat. My doporučujeme kurzy kolem 1.7 až 2. 

Pokud narazíte na klub, který používá získávání rohů jako svou taktiku, nebojte se vyšších kurzových hodnot. Většinou na standardní situace hrají týmy, které mají ve svém kádru vysoké hrotové útočníky, kteří dokážou svou výšku při těchto situacích využít. V takovém případě není na škodu zkusit sázku, že rohů bude v zápasu více než například 12,5. Kurz u tak veliké hodnoty může být i přes 4 a v tomto případě se může vyplatit za menší vklad kurz zkusit.

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář