Dlouhodobé sázky na fotbalovou sezónu 2021/22

Úvod - Blog - Dlouhodobé sázky na fotbalovou sezónu 2021/22
Srpen.30.2021

Takzvané longshoty (dlouhodobé sázky) jsou sázky, které budou z pravidla vyhodnoceny až za delší časový úsek. Klasickým příkladem takových sázek jsou tikety vsazené začátkem sezóny. Na takových tiketech jsou většinou tipy na umístění jednotlivých klubů v ligové tabulce nebo například kdo bude nejlepším střelcem celé soutěže. My si představíme kurzovou nabídku na sezonu 2021/2022 a přidáme i pár tipů.

Vítěz české ligy se zdá předem jasný

V řeči čísel je jasným favoritem na získání titulu v české lize pražská Slavia. Následuje Sparta v zajímavém kurzu 4 a s nikým jiným už se na titul prakticky ani nepočítá. Slavii pravděpodobně nemá smysl v tak nízkém kurzu sázet, pokud si chcete trochu zariskovat – sázka na Spartu má určitě větší hodnotu.

Zajímavější jsou kurzy na sestupové příčky. Nejvyšší ligu by mohly opustit například Teplice, které utíkají hrobníkovi z lopaty už několik sezon. Zajímavě vypsaný je kurz na nováčka v první lize – Hradec Králové, který by dle kurzu měl také obsadit sestupovou příčku. Nováčky v nejvyšší české fotbalové lize však tradičně provází štěstí a první sezony takovým týmům většinou vycházejí nad očekávání dobře. Příkladem mohou být Pardubice z minulé sezony nebo České Budějovice z předminulé sezony. 

Dobré výsledky možná trochu netradičně předvádí v poslední době Slovácko a ambice na první příčky má letos i Baník Ostrava. Dobrou volbou zde může být sázka „kdo lépe“, ve které je nutné tipnou, který tým bude v tabulce nakonec výše postavený. Slovácko by mělo letos lehce předběhnout přeceňovaný Liberec a Baník by mohl ve finále zabrat lepší příčku než Mladá Boleslav nebo i Jablonec, který se bude muset soustředit kromě ligy i na evropské poháry.

I v zahraničních ligách lze najít hodnotné kurzy na dlouhodobé sázky

Asi nejoblíbenější zahraniční ligou je ta anglická Premier League. Zde bookmakerům přijde nejpravděpodobnější složení první čtyřky v pořadí City, Chelsea, Liverpool a United. Z těchto týmů bychom se měli pozastavit především u Liverpoolu, který si prošel zásadními změnami a spoustu zkušených tipérů jim šanci na letošní titul upírá. Naopak velmi zajímavě vypadá tým rudých ďáblů. Kurz na to, že právě Manchester United se po posledním utkání ligy umístí výše, než Liverpool je přes 2!

Mnozí v této lize označují za černého koně West Ham, nicméně je třeba počítat s tím, že tento londýnský klub nemá zdaleka tak široký kádr, aby zvládal v plném tempu celou sezonu, ve které bude letos také hrát evropské poháry. Letošní překvapení by mohla být Aston Villa, která se může soustředit jen na domácí ligu a kurz, že se umístí v první desítce je 2.

italské lize Serie A se kurzy mění doslova každým dnem. Nejprve byl favoritem Inter, nyní má dle kurzů k trofeji nejblíže Juventus. Hodnotu může mít sázka na AC Milan, kterému letos spoustu fanoušků předpovídá konečně vydařenou sezonu a kurz na to, že nakonec obsadí místo v první čtveřici je 1.8.

Ve Španělské LaLize bude o titul bojovat tradičně dvojice madridských týmů a klub z Barcelony. Právě barcelonský celek je citelně oslaben o Lionela Messiho, který klub opustil. Díky této skutečnosti je Barcelona dle bookmakerů posunuta na třetí místo. Věřte však, že kvalitních hráčů má katalánský klub stále dostatek a touha obsadit nyní prázdné místo hvězdného Argentince bude obrovskou motivací pro nejednoho hráče barcelonských barev. Kurz, že Barcelona vyhraje titul je 3.5 a že skončí nejhůře druhá je vypsán na 1.6.

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář