Longshot sázky na ligu mistrů! 1. část

Úvod - Blog - Longshot sázky na ligu mistrů! 1. část
Září.27.2021

Začátek září znamená pro každého fotbalového fanouška jediné – evropské poháry jsou tady! Los ligy mistrů již určil zápasy, které nás čekají v podzimní části a sázkové kanceláře obratně vypsaly kurzy na longshot sázky. Z bohaté nabídky je možné vybrat hned několik dlouhodobých sázek, my si v první části tohoto článku přiblížíme situaci v první čtyřech skupinách a prozradíme si i nějaký ten tip k vsazení.

Giganti ve skupině A

Hned první skupina s označením „A“ nabízí střet dvou hlavních adeptů na letošní pohár Ligy mistrů. Jedná se o Paris SG a Manchaster City, kteří dle kurzů i všeobecných předpokladů mají k vítězství celé ligy mistrů nejblíže. Velikány pak doplní RB Lipsko a Brugge, kteří však dle předpokladů nemají velké šance zamíchat s postupovými příčkami.

Na vítěze skupiny je mírně favorizován klub z Paříže v kurzu 1.8. Pařížský celek hraje ve srovnání s Manchesterem City o poznání méně náročnou klubovou soutěž, a proto může své síly daleko více soustředit na Ligu mistrů. Naopak City se bude muset na podzim věnovat i těžkým zápasům v anglické lize. Z tohoto hlediska by mohla být sázka na vítěze skupiny v podobě PSG dobrou volbou.

Číst
Longshot sázky na ligu mistrů! 2. část

Jasný favorit ve skupině B?

Další skupinu odehraje společně Liverpool, Athletico Madrid, AC Milan a Porto. Dle kurzů je největší tutovkou postup, případně i vítězství Liverpoolu. Tento anglický klub však prochází jistým přerodem a zkušenější sázkaři často nepředpovídají tomuto celku až tak dobré výsledky, jak se ostatně očekává. Madridský klub nemá snad jedinou slabinu a v kurzu 1.4 by měl rozhodně postoupit do vyřazovacích kol.

Pak je zde AC Milan, které míří pomalu a jistě zpět mezi špičkové evropské kluby, kam ostatně vždy patřilo. Letošní účast v Lize mistrů je pro klub, a především fanoušky zaslouženým svátkem a zadostiučiněním – byla by tedy obrovská škoda nedat do boje o postup všechno. Kurz na postup AC Milan je 2.6 a i v této skupině je postupová šance italského klubu naprosto reálná.

Skupinu C ovládne Dortmund

Spolu s Dortmundem odehraje skupinu C Ajax, Sporting a turecký Besiktas. Skupina, kde na větší překvapení není příliš prostoru a Dormund by si minimálně postup měl s přehledem pohlídat. Ajax ani Sporting nedosahuje kvalit německého fotbalu a Besiktas pravděpodobně obsadí čtvrtou příčku. 

Kurz na to, že vítězem třetí skupiny se stane Dortmund je 1.7, což je rozhodně hratelný kurz. To, že druhým postupujícím bude amsterdamský Ajax je pak v kurzu 1.5 také zajímavá hodnota, jelikož ostatní dva celky nemají papírově postupové předpoklady.

Ve skupině D potrápí Real a Inter týmy z východu

V pořadí čtvrtá skupina se kromě Interu Milan a Realu Madrid skládá ještě ze Shaktaru Donetsk a Sheriffu Tiraspol. Na první pohled jasný výsledek v podobě nadvlády Realu, který v postupu doplní Inter. Skupina však jistě bude daleko zajímavější! Odvézt z Doněcku body není zdaleka jednoduché, a i Tiraspol bude chtít ve své separatistické krajině západoevropské velikány obírat o body.

Postup pravděpodobně Realu ani Interu neunikne, je však možné že se o něm bude rozhodovat až v posledních kolech, protože na Ukrajině nebo v Podněstří dost možná nějaké body zůstanou. Doporučujeme tedy ke konkrétním zápasům přistupovat velmi obezřetně, a dokonce i zkoušet kladné handicapy na Sheriff či Shaktar v případě, že budou v roli domácího mužstva.

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář