10 rad, jak vydělávat sázením na sport

Úvod - Blog - 10 rad, jak vydělávat sázením na sport
Září.17.2015

Fandíte fotbalu, hokeji, tenisu nebo nějakému jinému sportu? A chtěli byste si z toho koníčka udělat i zdroj příjmů? Potom následujte tyto rady. 

Sázejte na sport/ligu, kterou dobře znáte.

Sázet tzv. na slepo, nebo podle sympatií a pocitů je nejrychlejší cesta ke ztrátě. Ziskový sázkaři sází na sporty, kterým dobře rozumí, kterým se detailně věnují a které nejlépe i sledují. A přitom nevadí, když se bude jednat o ping-ponk, badminton, e-sport nebo cvrnkání kuliček.

Nebuďte jako ovce, nenechte se zlákat veřejným míněním.

Když hraje fotbalový tým Real Madrid dejme tomu s fotbalisty z FC Chvojkovice, většina lidí bude přesvědčená o tom, že španělský fotbalový tým vyhraje. Jenže vsadit si na někoho jenom kvůli tomu, že má dobré jméno, a že mu věří většina lidí, není hodno profesionálního sázkaře. Nepropadejte veřejné hysterii, nenechte se zviklat médii. Sázejte vždy podle svého úsudku a své předzápasové analýzy.

Číst
Proč se výkony velkoklubů v různých soutěžích liší a jak toho využít v sázení

Dělejte si předzápasové analýzy, hledejte informace o změnách v týmu, o zranění i o počasí.

Být profesionálním sázkařem je něco jako být sportovním analytikem. Dobrý sázkař musí shromažďovat všechny důležité informace o týmech, jejich celkové síle i síle jednotlivých hráčů, ale i o všech vnějších vlivech jako je třeba změna vedení, daleká cesta na stadion a mnoho dalších věcí. Poté informace porovnává a vyhodnocuje a to až dokud nepřijde na to, které informace budou pro aktuální zápas klíčové a které mohou vstoupit do děje a případně i jakým způsobem.

Vždy hledejte výhodné sázkové příležitosti.

Přijít na to, který z týmů má větší šance na výhru utkání, umí každý druhý. Alespoň v případech, kdy proti sobě nastoupí světoznámý tým s naprostými outsidery (které se odehrávají například ve skupinové fázi Ligy mistrů atd.). Cílem skutečného sázkaře však není vsadit na favorita utkání, ale na kurz, který je výhodný. Sázkař musí vyhodnotit šanci na výhru jednotlivých týmů (nebo šanci na to, že nastane nějaká jiná událost) a následně ji porovnat se svojí analýzou, respektive s tím, jaké šance danému týmu přidělil on. Kvůli tomu se docela s přehledem může stát, že sázkař namísto favorita vědomě vsadí na outsidera utkání, protože poměr vypsaného kurzu k poměru šancí, které sázkař tomuto týmu přiřadil, je prostě výhodný.

10 rad, jak vydělávat vsázením na sport

Zapisujte si, na co sázíte, při jakém kurzu sázíte a jak vám tyto sázky vychází.

Dělat si poznámky o všech sázkách včetně údajů kdy sázíte, na jaký tým sázíte, při jakém kurzu sázíte atd. je naprosto fundamentálním zvykem každého sázkaře. Jedině díky těmto poznámkám budete mít přehled o svém sázení a jedině díky nim pak dokážete dohledat svoje chyby, napříště se jich vyvarovat a zvýšit tak svoje zisky.

Číst
Jak sázet na kvalifikační utkání mistrovství světa ve fotbale

Používejte sázkové systémy.

Pokud se vám nedaří sázet klasickou metodou, kdy vyberete jednu sázkovou příležitost a nezávisle na ostatních sázkových příležitostech ji prostě vsadíte, můžete sáhnout po některém z osvědčených sázkových systémů. Některé z nich jsou složité, některé z nich lze ovšem jednoduše pochopit a také z nich těžit, což koneckonců mohou i úspěšní sázkaři – koncepce určitých sázkových systémů například umožňuje chytře navýšit hodnotu kurzu na výhru velkého favorita atd.

Sázkový systém si můžete i vytvořit.

Mnoho úspěšných sázkařů se sice nejprve inspirovalo známými sázkovými systémy, ale v určitém bodu si začali vytvářet vlastní a to ať už úplně „do píky“, tak i předěláním již známého systému. Tvorba vlastního sázkového systému není těžká, tedy alespoň pokud víte, co od takového systému vyžadujete. Pokud to se sázením na sport myslíte vážně, rozhodně vám tento krok doporučujeme. Alespoň časem, až se v sázení budete cítit jistě.

Nesázejte impulzivně, pod vlivem alkoholu, nebuďte pověrčiví a nedohánějte ztráty.

Toto poučení se vztahuje na celý náš život, takže se nutně musí vztahovat i na sázení. Jedná se o činnost založenou na čistě matematickém principu, takže zde není místo na domněnky či tarotové karty. Pokud si toho budete dobře vědomí, dost možná se vyvarujete zmiňovanému dohánění ztrát – budete totiž vědět, že nepřízeň osudu se časem otočí a že ztráty se vyrovnají samy. No a nakonec alkohol a impulzivní jednání, to by si měl každý sázkař nechat do zálohy, protože se opět jedná o emoce, respektive o neblahé ovlivnění mysli, které je vzhledem k matematicko-duševní povaze sázení při této činnosti naprosto nežádoucí.

Volte správnou velikost sázek.

Správná velikost sázek a vůbec péče o bank, který máte vyhrazený na sázení, je schopnost, která nelze nijak obejít. Pokud chcete být úspěšným sázkařem a ne zkrachovalým gamblerem, musíte umět dobře dimenzovat sázky podle toho, jaké šance na výhru aktuálně máte, a dále podle toho, kolik peněz vám zbývá ve vašem bankrollu. Snad už nemusíme dodávat, že byste nikdy neměli hrát s penězi, které si nemůžete dovolit prohrát – v tomto případě bude vaše mysl i veškeré úvahy neblaze ovlivněny a vy budete náchylnější vsadit nevýhodné sázky, což je přesně to, co nechcete. Tento bod se přitom nakonec dotýká bodu předchozího, můžete si ho tedy přečíst ještě jednou.

Číst
Sázení na ligové zápasy klubů, které hrají evropské poháry

Pokud se nedaří, jděte na to s humorem.

Každý i sebelepší a sebeprofesionálnější sázkař se jednou za čas dočká nepřízně osudu, která může trvat i několik dlouhých dní. Abyste nepropadli depresím a neskončili někde na bodu číslo 8 a 9, musíte zůstat nad věcí. Jak toho docílit? Zkuste si pustit dobrý film, přečíst si dobrou knihu nebo dobrý vtip.

Kam dál?
Pokračujte na podrobný návod, jak začít sázet po internetu!

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář