Sportovní sázení – skvělá zábava i zdroj obživy

Úvod - Blog - Sportovní sázení – skvělá zábava i zdroj obživy
Září.5.2015

Sázení na sport je opravdu zábavné. Člověk díky němu zapojí své analytické schopnosti a alespoň na chvíli unikne starostem všedních dní. Vsadíte-li si na svůj oblíbený sportovní tým, sledování jeho počínání na stadionu nebo v televizi je v tu ránu mnohem napínavější.

Pro mnoho lidí je sportovní sázení také skvělých zdrojem obživy. Bohužel stát se úspěšným sázkařem není zase tak jednoduché. Nebude vám k tomu stačit znát svůj oblíbený tým. Nevystačíte si dokonce ani s tím, že budete znát celou ligu, do které tento tým patří. Být sázkařem z povolání je skutečná řehole.

Bohužel sázení na sport je zrádné. I naprostým amatérům může přivát několik výher v řadě. Spousta lidí tak propadá klamnému pocitu, že by si sázením mohlo vydělávat, což je opravdu scestné. Abyste o sobě mohli uvažovat jako o profesionálním sázkaři, nestačí několik málo výher v řadě. Musíte být úspěšní několik měsíců v kuse. A to se povede opravdu jen těm nejlepším, respektive nejoddanějším tipérům, kteří na výhry dřou podobně, jako by makali u pásu v Kolbence.

Pokud máte alespoň základní povědomí o některém sportovním odvětví, rádi byste své znalosti proměnili v peníze a k tomu se nebojíte opravdových výzev, najděte si podklady pro online sázení a začněte studovat různé sázkové strategie, zákony money managementu, psychologii sázení a další důležité znalosti. Bez toho žádný dobrý tipér nemůže být.

A co když patříte mezi pohodlnější lidi, ale svého vedlejšího výdělku byste se i přesto neradi vzdali? Budete se divit, ale i v tomto případě máte docela dobrou šanci. Existují totiž tipéři, kteří veřejně píší před-zápasové analýzy s tipy na sázení.Potom už stačí jenom najít na internetu někoho takového, a jak se lidově říká – svézt se s ním. Ale pozor – jak jsme říkali už na začátku tohoto článku – za dobrého sázkaře se považuje každý druhý, takže vždy musíte dobře vybírat, třídit a analyzovat. Dobré weby nabízí statistiky úspěšnosti jednotlivých tiperů, podle kterých se můžete orientovat. Zkrátka a dobře, výhry ve sportovním sázení vám do klína nikdy nespadnou jen z dobré vůle. Rozdíl je jen v námaze, kterou pro úspěšné typy vynaložíte.

 

Kam dál?
Pokračujte na kvalitní školu sázení – 24 lekcí!

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář