Longshot sázky na ligu mistrů! 2. část

Úvod - Blog - Longshot sázky na ligu mistrů! 2. část
Září.27.2021

V druhé části článku o longshotech se podíváme na skupiny E až H, které byly vylosovány v letošním ročníku ligy mistrů. Pokud Vás zajímají tipy a informace o prvních čtyřech skupinách, rozhodně se podívejte na první část článku, najdete ho rovněž na našich stránkách.

Postupové příčky ve skupině E jsou téměř jasné

Do skupiny E byl vylosován Bayern Mnichov, Barcelona, portugalská Benfica a ukrajinské Dynamo Kyjev. Nejen podle kurzů, ale i podle většiny fanoušků světového fotbalu by se v této skupině žádná překvapení dít neměla. Postup si s velkou pravděpodobností obhájí Bayern a Barcelona. Otázkou však je, kdo celou skupinu vyhraje a kdo obsadí třetí místo.

Barcelona je bez Messiho poloviční, to slýcháme ze všech stran a částečně to je samozřejmě pravda. Barcelona však disponuje množstvím kvalitních hráčů a ti mají nyní obrovskou příležitost stát se novou hvězdou a zaujmout místo Lea Messiho. Katalánský klub může celou skupinu klidně vyhrát a kurz kolem 3 je rozhodně hodnotnější, než riskovat Bayern za ne příliš lákavý kurz 1.4.

Číst
Longshot sázky na ligu mistrů! 1. část

Skupina F se zbarví do rudých barev

Ve skupině s označením „F“ se proti sobě postaví Manchester United, Atalanta, Villarreal a YB Bern. Právě první zmiňovaný má letos našlápnuto k velice vydařené sezoně, a to jak v Premier League, tak v Lize mistrů. Posila v podobě Ronalda, který Champions league naprosto zbožňuje je jen třešničkou na dortu. Kurz na to, že skupinu F vyhrají rudí ďáblové je kolem 1.5 a rozhodně stojí za vyzkoušení.

Druhé místo má podle kurzů obsadit Atalanta, to však nebude pro italský klub vůbec snadné. Villarreal není zdaleka o tolik horším mužstvem a zásadní roli budou ve skupině hrát i mladí hoši z Bernu. Tento švýcarský klub má totiž na domácím stadionu umělou trávu a dokáže na ní o body obírat i evropské velkokluby – myslete na to při sázení na zápasy v této skupině!

Je tohle opravdu skupina Ligy mistrů?

Skupina G připomíná spíše týmy z Evropské ligy. Nenechte se však zmást Lille je úřadujícím mistrem francouzské ligy a Salzburg zase té rakouské. Sevilla pak bez větších problémů dokázala držet krok v La lize s pověstnou trojkou španělských klubů a Wolfsburg prohrál v minulé sezoně jen 7 z 34 zápasů Bundesligy.

Lille je tým, který minulý rok přeskočil i hvězdy z PSG. Letos je však v jiné situaci, trenér, který minulou sezonu zajistil klubu tento historický úspěch musel odejít a tým letos nevypadá zdaleka tak dobře, jako minulý rok. Hodnotný kurz může být v postupu Salzburku, který má dle sázkovek na postup nejmenší šance. Práce s mládeží a zkušenosti v Evropě se však klubu nedají zapomenout a soupeři ve skupině jsou letos také hratelní. Kurz na postup Salzburku je 2.5.

To nejlepší nakonec?

Ve skupině F se potká obhájce Ligy mistrů Chelsea s Juventusem, Zenitem Petrohrad a čtveřici doplní Malmö FF. Obhajovat titul Ligy mistrů umí snad jen Real Madrid a možná i proto se s Blues letos na další titul Champions league nepočítá, skupinu by však zvládnout měli a kurz 1.45 na první místo ve skupině F rozhodně není k zahození.

Juventus oslabený o Ronalda pravděpodobně Chelsea nepředčí, na druhé místo by to však stačit mělo. Zenit ani Malmö nedosahují kvalit jaké mají již jmenované kluby. Atmosféra v Rusku však dokáže zaskočit i ty nejlepší týmy a do boje o postup dají hráči i fanoušci z Petrohradu opravdu vše.

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář