Léty ověřené sázkařské postupy a strategie

Úvod - Blog - Léty ověřené sázkařské postupy a strategie
Září.4.2017

Na internetu se dá narazit na tisíce webových stránek, které vám zaručují, že pokud budete dodržovat jejich rady a strategie, vyděláte peníze. Pokud vám někdo něco takového slibuje, buďte obezřetní. Ve světě sportovních sázek totiž nikdy není nic zaručeno. Zapomeňte proto na placené tipy a různé servisy a vezměte osud do svých rukou. Kromě tipů zdarma vám přinášíme také několik rad, kterak tyto tipy uchopit a dostat se až na vrchol.

Když máte dobrý zdroj tipů, víte CO. Když si přečtete tento článek a budete se podle něho chovat, budete vědět také JAK. CO a JAK jsou přitom dva klíčové ukazatele ziskového sázkaře. Jinými slovy řečeno, s těmito dvěma ukazateli už nebudete odkázáni na sázkové servisy, ale dokážete se ziskem sázet sami.

Máte-li výhodu, využijte ji a udržujte ji

Je docela možné, že během své sázkařské kariéry objevíte výhodu v určitém sportovním odvětví nebo sázce. Jestliže přestanete následovat stádo ovcí a začnete se řídit svojí intuicí (která přichází společně se zkušenostmi), přijdete na to, u kterých sportů či typů sázek máte ty nejlepší výsledky. Pokud necítíte jistotu, nikdy na danou věc nesázejte, protože nikdo nedokáže se ziskem sázet na všechny sporty na světě. Kromě toho je také obtížné naučit se pracovat s novým typem sázek od prvního okamžiku, natož abyste od prvního okamžiku chápali nový sport. Držte se toho, co umíte, čemu rozumíte, a vaše výhoda se objeví.

Nezapomeňte na domácí úkoly

Myslíte si, že ziskoví sázkaři se k úspěchu dopracovali díky štěstí? Abyste byli úspěšní, stejně jako v jakémkoliv jiném povolání je i ve sportovním sázení důležité, abyste se mu věnovali. Když se vedoucí pracovníci rozhodnou změnit strategii, udělají rozsáhlý průzkum svých zaměstnanců i zákazníků. Teprve na jeho základě pak patřičně optimalizují všechny náležitosti. Stejně tak v případě sportovních sázek musíte analyzovat a zkoumat faktory, které pravděpodobně ovlivní výsledek utkání. Jedině pokud sázení věnujete spoustu času, budete úspěšní. Pokud sázení berete jako jednoduchý zdroj zisku, jste na omylu. Jedině byste si vyhlédli některého z tipařů a sázeli přesně podle jeho instrukcí.

Nezapomínejte na pečlivou práci s bankrollem

Správná práce s bankrollem vám zaručí, že nebudete ve stresu, ani pokud se vám zrovna nedaří. Jedná se o nejstarší a nejužitečnější tip na světě, přesto ho ještě stále někteří tipaři vůbec nevnímají.

Obecným pravidlem je, že byste na jednu sázkovou příležitost měli vsadit maximálně 5% svého bankrollu (částka, kterou máte pevně vyčleněnou na sázení). Existují však i jiné metody. Konkrétní informace na vás čekají v předešlém článku.

Vyhněte se marketingovým nástrahám

Mnohé online sázkové kanceláře vám nabízejí nerealistické bonusy a speciální promo akce, takové ty výhody s miniaturním dodatkem na konci smlouvy. Jak se říká, všechno, co se zdá příliš dobré, pravděpodobně není zase tak dobré, jak se může zdát. Proto ještě než se necháte uvrtat do některé bonusové akce, pečlivě si přečtěte všechny podmínky bonusu. A nebo se inspirujte na našich stránkách, protože my jsme tyto bonusy prověřili za vás.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář