Sázková specializace – sázení na jeden tým (Manchester United)

Úvod - Blog - Sázková specializace – sázení na jeden tým (Manchester United)
Srpen.22.2016

Patřím mezi věrné fanoušky Manchesteru United. Tomuto prvoligovému anglickému fotbalovému týmu fandím už od svých 4 let. To co teď řeknu, vás asi rozdělí na dva tábory. Jedni mě za to budou milovat a druzí nenávidět. Jsem přesvědčen, že sázení na jeden jediný tým může být pro sázkaře přínosné. A v tomto článku vám vysvětlím, proč tomu tak je.

Asi je vám už teďka jasné, že se specializuji na utkání Manchesteru United. Sázení na váš oblíbený tým může být ošemetné. Vždycky si musíte zachovat chladnou hlavu a nesázet srdcem. Vaše předpověď by měla být založená na podrobné objektivní analýze, což by pro vás – jakožto věrné fanoušky – neměl být žádný problém.

Svůj tým sledujete opravdu detailně. Víte o sebemenší změně. Jste si docela jisti, kdy hraje dobře a kdy mu to moc nejde. Sledujete zraněné hráče i náladu, která tým obklopuje. Jste si vědomi toho, proti komu to Manchesteru jde a proti komu si moc neškrtne a proč.

Samozřejmě, že v případě sázení na váš oblíbený tým nezkoumáte pouze svého oblíbence, ale i protihráče. Při své předpovědi musíte používat internet, kde si vyhledáte všechny potřebné statistiky a další údaje (zraněné hráče, herní styl atd.). Budete-li to dělat tak dlouho, jako já, získáte cit a půjde vám to tak nějak přirozeně.

Pokud už Mancheter s daným týmem hrál, zjistěte si výsledek tohoto utkání. Důležité je všimnout si i určitých tendencí, například zdali v těchto zápasech nepadá větší počet gólů, nebo naopak, zdali na konci utkání nebývá často k vidění stav 0:0. Pokud zápasy skončí vysokým skóre, měli byste si zjistit, zdali takových výsledků týmy dosahují i v poslední době.

Dále byste neměli zapomenout na porovnání aktuálního stavu obou týmů a stavu týmů v minulosti – to provedete třeba tak, že si odpovíte na otázky typu: Pokud Manchester tenkrát dostal tolik gólů, bylo to kvůli oslabené obraně? A jak je na tom jeho obrana nyní? Jsou už všichni hráči zdraví?

Zapomínat byste neměli ani na historické úkazy. Možná se budete divit, ale existuje hromada týmů, která prostě není schopná porazit některý tým opakovaně i několik let po sobě. Určitě najdete i velké množství týmů preferujících agresivní/pasivní hru, což vede k velkému/malému množství žlutých a červených karet atd. Přesně takové znalosti vám pomohou sázet dobře.

Odkud tyto informace získávám? Jednou z možností je třeba internetové stránka kurzovesazeni.com. Jedná se o objektivní web, na kterém najdete všechny důležité informace pohromadě a to bez otravných reklamních bannerů, jak je na internetových stránkách stále častěji zvykem.

Jakmile najdete dostatečné množství informací, ve vaší hlavě se dost možná zrodí nějaký nápad na sázku. V takovém případě byste ještě měli zkontrolovat kurz. Obecně platí, že kurzy na fotbalová utkání nejsou moc vysoké, protože zápas nenabízí zrovna moc možností (dojde k výhře domácích, k výhře hostů nebo k remíze – v zápase bude k vidění méně jak 2,5 gólů nebo více jak 2,5 gólů a to je tak nějak vše).

Pokud chcete zkusit štěstí, můžete pochopitelně vsadit na přesný výsledek. V takovém případě jsou kurzy poměrně lákavé, ale osobně se těmto sázkám raději vyhýbám obloukem. K vítězství se snažím dopracovat svými schopnostmi a dovednostmi, nikdy nechci spoléhat na štěstí.

Co se mě týče, vybírám si kurzy mezi 1,20 až 1,80. Mohou se pochopitelně naskytnout i kurzy mnohem vyšší, to jsou ale spíše výjimky a obecně se jedná o tzv. chyby bookmakerů.

Nakonec byste měli porovnat hodnotu sázky se šancí sázek. K tomuto účelu na internetu existuje spousta stránek, takže budete mít z čeho vybírat.

Pokud zjistíte, že kurz je odpovídající, nebo vyšší než skutečné šance na výhru, vsaďte podle svého úsudku. Pokud naopak zjistíte, že kurz je nižší, zvažte sázku proti.

K tomu připojím jednu důležitou poznámku – pokud budete sázet na kvalitní tým jako je Manchester United, buďte si jistí, že kurz bude často velice nízký. Abyste v takovém případě byli efektivní, musíte dosáhnout vysoké frekvence úspěšnosti, což znamená, že na správnou příležitost k sázení budete často čekat i několik dlouhých týdnů.

Jinak byste se měli připravit, že i tak budete moci sázet jenom jednou za čas. Pokud se nebude jednat o nevýhodné kurzy, můžete narazit na nepředvídatelné nebo na hodně vyrovnané zápasy. Kupříkladu turnaje, do nichž často nenastoupí klasické základní sestavy, jsou z hlediska sázení naprosté tabu.

A nakonec. Pokud nesázíte, stejně si můžete dělat analýzy a statistiky a tajně tipovat vítěze. Berte to jako trénink.

Štítky:

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář