Fotbal – sázení na otočky

Úvod - Blog - Fotbal – sázení na otočky
Duben.16.2021

V sázení na fotbal je nejčastěji jeden z týmů favorit a druhý naopak outsider. Zdaleka ne vždy tak ale musí vypadat i průběh zápasu. O tom, jak využít situace, kdy favorit nenaplňuje svou roli a svého soupeře nepřehrává tak, jak před zápasem všichni předpokládali si povíme v dnešním článku.

Pohárové zápasy

Klasickým příkladem, kdy se nejprve klub nevcítí do role favorita jsou pohárové zápasy na dvě utkání. Pro příklad si vezmeme vyřazovací část ligy mistrů, kde se utká například Manchester City a ruský Zenit Petrohrad. Prakticky všem je jasné, kdo s největší pravděpodobností postoupí a kurzy na celek z Británie jsou tak nízké, že se nevyplatí ani vsadit. 

První zápas v Rusku však dopadl mimo očekávání a domácí doma zvítězí 1:0 a výhodu jedné branky si tak berou do druhého utkání. To je přesně okamžik, kdy je v naší strategii vhodné se o zápas začít opět zajímat – kurzy už nebudou tak jednoznačné!

Nenechte se však strhnout jedním dobrým výkonem na domácí půdě. Favorit je zkrátka favorit a pokud v duelu nehrají roli nějaká zásadní zranění nebo jiné zásadní faktory, tak je na čase využít navýšeného kurzu. Konkrétně tedy vsázíme na postup původního favorita, v tomto případě Manchester City.

Vytipujte si pohárové utkání dopředu. To je skvělá cesta k dobrým ziskům z této strategie. Pokud se brzy bude hrát evropská liga, liga mistrů nebo národní pohár na dvě utkání, zbystřete především u zápasů, kde je větší rozdíl kurzů na postupy jednotlivých klubů. Pak už jen stačí počkat a když se v prvním zápase stane něco překvapivého, využijte zvýšeného kurzu a nebojte se vsadit na původního favorita!

Číst
Jak sázet na druhý pohárový zápas ve fotbale

Sázení live

Druhým, možná ještě zajímavějším způsobem, kdy lze využít strategii sázení na otočky jsou live sázky. My si tuto strategii opět předvedeme na fotbale, je ale možné ji obdobně aplikovat i pro jiné sporty. Opět nás bude zajímat zápas, kde se jasně očekává výhra jednoho z klubů, které se proti sobě postaví. 

Představme si, že se v sobotu utká pražská Slavia a Příbram, která bojuje o udržení v první lize. Kurz na Slavii nemá samozřejmě pro zkušenějšího sázkaře žádnou hodnotu a tzv. prematch tip tedy na tiket přidávat nebudeme. To však neznamená, že zápas úplně vypustíme. Vše budeme sledovat živě!

Prvních pár minut hry uběhlo a z nenadání Příbram šťastným gólem vede 0:1. Někteří nešťastníci začínají trhat tikety, my však cítíme skvělou příležitost na využití strategie na otočky. Počkáme pár minut, pomocí přenosu zkontrolujeme, co se vlastně na hřišti děje a když Slavie zápas rozhodně nezahazuje, přichází naše chvíle. Sázíme buď čistou výhru pražského celku, nebo pro méně odvážné variantu neprohry, či výhry bez remízy. 

Číst
Několik tipů pro live sázení, které vám pomohou k úspěchu

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář