TOP 4 nejúspěšnější sázkové strategie

Úvod - Blog - TOP 4 nejúspěšnější sázkové strategie
Únor.12.2018

Ve většině věcí v našem životě platí, že chcete-li uspět, musíte mít správnou strategii. Platí to i ve sportovním sázení. Pokud máte správnou strategii sázení, v dlouhodobém horizontu budete vykazovat zisky.

Ve světě sázek je k dispozici hromada sázkových strategií. To co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému, avšak některé sázkové strategie jsou přece jen o poznání úspěšnější. V tomto článku vám připomeneme 5 nejúspěšnějších sázkových strategií, s nimiž jsme se za svůj život setkali.

Zaměřte se na jeden sport a jeden tým

V sázkových kancelářích denně najdete tisíce kurzů, proto je snadné nechat se vlákat do špatné sázky. Pro relativně nové sportovní sázkaře je nejlepší držet se pouze jediného sportu, možná i jednoho jediného týmu. Díky tomu získáte náskok před bookmakery – vytváření správné analýzy vám totiž nezabere tolik času, jako vytváření analýzy u týmů, o kterých toho zase tolik nevíte.

Vyhněte se veřejnosti

Jednoduchá strategie. Vyberete si zápas, ve kterém nastoupí lidmi vysoce oblíbený tým a vsaďte proti němu, samozřejmě v případě, že statistiky jsou jeho protivníkovi nakloněny. Pokud totiž veřejnost má v oblibě nějaký tým (například Real Madrid), hojně na něj sází. Bookmakeři jsou pak donuceni ke snižování kurzů, zatímco protivníkům kurzy navyšují. To je ideální příležitost k získání value.

Nesázejte více než 2% svého bankrollu

Tato strategie vyžaduje spoustu disciplíny, ačkoliv ve své podstatě je zcela banální. Budete-li na jednu sázkovou příležitost sázet maximálně 2% bankrollu, vyhnete se nepříjemným výkyvům a nikdy nebudete nuceni na své konto dobíjet. Menší vklady také znamenají menší tlak na vaší osobu – sérii proher s menšími, respektive úměrnými vklady tolik nepocítíte.

Zaměstnejte strategie sázení

Strategie sázení nezaručují zisk, ale pokud budete mít trochu toho štěstí, úspěch s ním zaznamenáte. V tomto bodě doporučujeme například sázení na NHL podle brankářů, nebo upravený Martingale na počet gólů.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář