5 nejběžnějších chyb, které dělají začátečníci při sázení na NHL

Úvod - Blog - 5 nejběžnějších chyb, které dělají začátečníci při sázení na NHL
Únor.5.2018

Sázky na hokej a především potom na NHL je velmi zábavné. Pokud ovšem chcete sázet se ziskem, máte před sebou hodně práce. Dokonce i zkušení veteráni mají potíže se sázením na hokej, protože se nechávají chytit do pasti hromady základních chyb.

V tomto článku vás seznámíme s těmi nejběžnějšími chybami, kterých se při sázení na hokej můžete dopustit. Jestliže se jim dokážete vyvarovat, budete v sázení úspěšnější.

Přehnané přesvědčení

Jednou z nejběžnějších chyb, ne-li vůbec tou nejběžnější je, že jsou sázkaři nezdolně přesvědčeni o výhře jednoho z týmů (či o jiné události) – myslí si tedy, že sázka je jistá. Něco sice může vypadat jako jistá sázka, ale dokud nemáte tzv. „inside“ informace, nic jistého neexistuje. Platí to zejména v hokeji, kde se téměř čtvrtina her rozhoduje v prodloužení nebo na nájezdy. Tvář hry může zcela změnit i maličkost – například výborná forma brankáře, špatný odraz puku, nedisciplinovaný výkon hráčů atd. Sázíte pouze na tým, o kterém si myslíte, že vyhraje. Nevěřte tomu, že je něco jisté.

Na těžké favority nesázejte klasické sázky

Sázka na výhru Třince proti například Jihlavě je lákavá, za kurz 1,20 však obvykle nestojí. Riskujete příliš mnoho peněz na to, abyste získali jenom pár korun. Pokud si tedy vyberete takto velkého favorita, lepší výsledky dosáhnete při sázení s handicapem, tzn. například na to, že Třinec nad Jihlavou vyhraje o 2 a více gólů.

Nesledujete, kdo bude chytat

Další velkou chybou začínajících sázkařů je, že opomíjejí důležitost brankáře. Žádný hráč nemá na hokej větší vliv než brankář. Například Washington Capitals s Bradenem Holtbym v bráně má výsledky 21-8-0, zatímco s Philippem Grubauerem 2-5-3. Sázka na Washington, když chytá Holtby tedy bude mít naprosto jiné parametry, než sázka na Washington s Grubauerem.

Tip: Sázkový systém s brankáři NHL, který skutečně funguje!

Přeceňujete vliv zranění

Pittsburgh by bez Sidneyho Crosbyho nebo Evgeniho Malkina nejspíš hrál hůře, než s nimi. Nicméně kdyby Crosby a Malkin hráli, zatímco Patric Hornqvist a Riley Sheahan byli mimo kvůli zranění, zvýšili by se jejich šance na výhru o hodně? NHL je řízená hvězdami, ale zranění hráčů z třetí či čtvrté řady na zápas nemá takový dopad, protože mezi nimi a jejich náhradníky není takový rozdíl.

Nehledáte nejlepší kurzy na trhu

Poslední, avšak neméně důležitá chyba. Asi už víte, že různé sázkové kanceláře nabízejí různé kurzy. A asi vás překvapí, že většina nováčků na to nedbá a vezme kurz, který mu nabízí jeho oblíbená sázkovka. To je obrovská chyba, která vás může stát hotové jmění. Ztráty ze sázení na nižší kurzy, než jaké se vám nabízejí, se totiž postupně sčítají a často dosáhnou hodnoty několika tisíc, desítek tisíc, nebo dokonce stovek tisíc korun.

Tip: Nejlepší kurzy na českém trhu vám pomůže najít vyhledávač nejvyšších kurzů

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář