Strategie sázení se sázkami na to, že už nepadne gól

Úvod - Blog - Strategie sázení se sázkami na to, že už nepadne gól
Září.13.2018

Pokud chcete se skutečně malým vkladem přijít k velkým penězům, nejvíce se vám hodí sázková strategie 15 sázek v řadě. Problém s touto sázkovou strategií je, že v jejím rámci musíte trefit 15 sázek v řadě na kurz alespoň v hodnotě 2,00 (mnohdy více), což je nejen po matematické stránce velmi obtížné. Z toho důvodu si sázkaři strategii 15 sázek v řadě upravují různými způsoby. V tomto článku vám představíme pravděpodobně tu nejzajímavější (rozuměj: nejužitečnější) úpravu.

V rámci této sázkové strategie se zaměřujeme na live sázení na to, že už v zápase nepadne gól. Ideální je přitom sázet na fotbalová utkání od 83. minuty výše a to s kurzy okolo 1,30. Sázková kola si potom rozdělíme na celkem 5 sázkových kol.

V prvním kole sázíme celkem 5 sázek po sobě a to stylem 15 sázek v řadě, to znamená vždy celou sázku s případnou výhrou. Pokud se nám podaří vyhrát všech 5 sázek po sobě, odložíme si 1 jednotku (která nám pokryje počáteční vklad) a přejdeme do druhého kola.

V druhém kole sázíme celkem 4 sázky po sobě. Sázíme vše, co nám zbylo z předchozího kola poté, co jsme si odebrali jednu jednotku. Pokud se nám podaří vyhrát všechny 4 sázky po sobě, odložíme si 2 jednotky a přejdeme do třetího kola.

Ve třetím kole postupujeme stejným způsobem jako v předchozích kolech, jenom sázíme celkem 3 sázky. Na konci kola odebereme 3 jednotky.

Ve čtvrtém kole postupujeme stejným způsobem jako v předchozích kolech, jenom sázíme celkem 2 sázky. Na konci kola odebereme 4 jednotky.

V pátém kole sázíme pouze jednou. Pokud nám sázka vyjde, bereme celou výhru a vracíme se na začátek celé sázkové strategie.

Jakého můžete dosáhnout zisku?

  • Prohra v prvním kole – ztráta 1 jednotky.
  • Prohra v druhém kole – ztráta 0 jednotek.
  • Prohra ve třetím kole – výhra 3 jednotek.
  • Prohra ve čtvrtém kole – výhra 6 jednotek.
  • Prohra v pátém kole – výhra 10 jednotek.
  • Celková výhra 24,9 jednotek.

Pokud se vám nechce riskovat 15 sázkových kol, můžete si tuto strategii dále upravit a sázet třeba jenom 5 kol s tím, že při poslední sázce berete celou výhru a sázku resetujete. Tato úprava byla zmíněna také v testu sázkového systému, kde najdete i další zajímavé rady a postřehy, které vám pomohou být s touto sázkovou strategií úspěšní.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář