Sázková strategie: Live navýšení kurzů na over 0,5 a 1,5 gólu

Úvod - Blog - Sázková strategie: Live navýšení kurzů na over 0,5 a 1,5 gólu
Září.20.2018

Protože ke splnění sázky over 1,5 gólu potřebujete menší počet vstřelených gólů než ke splnění sázky over 2,5 gólu, je sázení na over 1,5 gólu mnohem spolehlivější, než na over 2,5. V tomto článku vám dáme malý, ale velice šikovný tip na to, aby toto sázení bylo také o něco ziskovější.

„Under 1,5 gólu, nebo méně než 2 góly znamená, že v zápase čekáme 0 nebo 1 gól. Naopak over 1,5 gólu znamená, že potřebujeme, aby v zápase padly minimálně 2 góly“.

V rámci této strategie nikdy nesázíme před zápasem, ale pouze během zápasů – tzv. „live“.

Takže jak na to? Kurzy na over 1,5 gólu (nebo over 0,5 gólu) jsou ve většině fotbalových zápasů, kde čekáme nějaké góly, poměrně nízké (například 1,25 – 1,30 na over 1,5 a okolo 1,05 na over 0,5). Vtip je v tom, že jakmile zápas začne, kurzy se každou chvíli zvyšují.

Po 15 minutách hry bez gólu můžete na over 1,5 gólu dostat kurz například i 1,45, na over 0,5 potom klidně i 1,15. Po 30 minutách hry pak dokonce i 1,70 / 1,25. A v těchto chvílích nadchází vaše chvíle!

V rámci tohoto sázkového systému v podstatě sledujeme zápas a čekáme na například 30. minutu utkání. Pokud do té doby nepadne gól, vsadíme námi vybranou sázkovou příležitost (over 0,5 nebo over 1,5 gólu), přičemž dostaneme mnohem výhodnější kurz, než bychom dostali před zápasem. A to před sebou budeme mít ještě více než jednu polovinu času na to, aby gól padl.

Navíc je statisticky dokázáno, že mnohem větší počet gólů padá právě na konci prvního poločasu, největší počet gólů potom až v druhém poločase (a vůbec nejvíce na jeho konci). To znamená, že při zachování stejné, nebo maximálně o chlup menší pravděpodobnosti dostáváme nesrovnatelně vyšší kurzy a tudíž výhodu!

A teď si vezměte, že k tomuto sázkovému systému nepotřebujete žádné těžké přípravy, stačí si za pomoci nějakého sázkového programu (například Trefík) vytipovat overové zápasy (ideální jsou zápasy s velkou šancí na over 2,5 a over 3,5 gólu) a pak čekat, zdali do 30. minuty utkání nepadne gól. Pokud NE, sázíme, pokud ANO, jdeme k dalšímu zápasu a je to vyřešené.

S tímto sázkovým systémem se můžete blíže seznámit na našich spřátelených stránkách. Autor systému uvádí, že s tímto sázkovým systémem dosahuje dlouhodobě kladného ROI v hodnotě 4,2 % a to v podstatě při slepém sázení a u českých sázkovek, které vám často nenabídnou moc výhodný kurz.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář