Jak zbohatnout s minimálním vkladem? Tato strategie vám pomůže!

Úvod - Blog - Jak zbohatnout s minimálním vkladem? Tato strategie vám pomůže!
Duben.25.2016

Mezi sportovními sázkaři se traduje velká spousta sázkových strategií a systémů. Některé z nich nabízejí malé, zato však poměrně jisté zisky. Jiné nabízejí šanci ke zbohatnutí, ale jsou velice riskantní. Jen pár z nich vám přitom dá šanci zbohatnout, ale zároveň z vás nevytahá všechny peníze. Jednou z takových sázkových strategií je i strategie „15 sázek v řadě“.

Strategie 15 sázek v řadě je skvělou alternativou ke klasické kombi sázce. Zatímco kombi sázka totiž vyžaduje, abyste tipli všech 15 sázek najednou, u strategie 15 sázek v řadě stačí, abyste dokázali odhadnout vždy jen jeden jediný výsledek a to 15× v řadě. Skvělé zpráva je, že i pokud se vám povede dostat třeba na 5 správných tipů v řadě, dočkáte se docela pěkných výher.

Jak sázkový systém 15 sázek v řadě funguje?

Sázení podle tohoto sázkového systému je velmi jednoduché. Za libovolné časové období vsadíte postupně na 15 sázkových příležitostí, přičemž každá z nich musí mít kurz vyšší jak 2,00. Nejlepších výsledků dosáhnete v případě sázky na kurzy 2,25 a vyšší, nicméně v případě nutnosti můžete naopak sázet i o něco nižší kurzy. V takovém případě však musíte počítat s tím, že celkové výhry nebudou tak vysoké.

ČTĚTE TAKÉ:  Tikety týdne: Prošustrovaných 40 tisíc na straně jedné, 2x výhra skoro 800.000,- Kč na straně druhé

Pro sázkový systém 15 sázek v řadě byste měli mít vyčleněný bankroll v hodnotě alespoň 1000 korun. Počáteční sázka totiž je stanovená na 100 korun. Pokud ovšem patříte mezi opatrnější, nebo naopak odvážnější sázkaře, můžete si výšku sázky přizpůsobit svým chutím a možnostem.

V takovém případě byste měli pamatovat nejen na úpravu samotných sázek, ale také na úpravu bankrollu. Jestliže budete začínat sázkou 10 korun, bude vám stačit bankroll o hodnotě 100 korun. Jestliže naopak sáhnete po sázce 1000 korun, měli byste si připravit bankroll alespoň 10 000 korun atd.

Jak sportovním sázením vyhrát hodně peněz?

Vsadíme 100 korun na sázkovou příležitost s kurzem 2,25 (nebo na kombinaci maximálně dvou sázkových kombinací s celkovým kurzem okolo 2,25). Jestliže budeme úspěšní, z celkové výhry odebereme 25% a zbytek peněz opět vsadíme na kurz 2,25.

Tímto způsobem budeme sázet celkem 14× v řadě, to znamená, že se dostaneme až do 14. sázkového kola. To se liší v tom, že před další sázkou z celkové vyhrané částky odebereme 57%. Poté opět vsadíme – popatnácté a tedy i naposledy (odtud název „15 sázek v řadě“).

ČTĚTE TAKÉ:  Sázení proti veřejnosti (sázkový systém)

Pokud se vám podaří trefit všech 15 sázek v řadě, vyhrajete více jak 700 000 korun. A to prosím při celkovém úvodním vkladu 100 korun. Poměr investovaných peněz a možnosti zisku je tedy ohromný.

Další finanční efekty

Dokonce i pokud se do 15. sázkového kola nedostanete (ať už kvůli prohře, nebo vaší opatrnosti), budete mít na kontě velkou spoustu peněz. Počáteční sázka 100 korun se vám někde mezi druhým a třetím kolem vrátí a k tomu navíc přinese první zisky. Každá další sázka nad rámec úvodních tří sázek je vysoce zisková a to i v případě, že některý z tipů prohrajete – v průběhu celého sázkového cyklu totiž neustále šetříte peníze na horší časy (proto těch 25, respektive 57 procent).

Ještě pořád sázkovému systému 15 sázek v řadě nerozumíte? Podívejte se na příklad této strategie na našem partnerském webu!

Příklad: Sázková strategie „15 sázek v řadě“

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář