Karel vyzkoušel sázku zdarma a vyhrál 15 tisíc. Zkuste to taky, říká

Úvod - Čtenáři - Karel vyzkoušel sázku zdarma a vyhrál 15 tisíc. Zkuste to taky, říká
Duben.27.2016

Boj sázkových kanceláří o každého jednotlivého klienta-sázkaře je nelítostný. Jedním ze způsobů, který může potenciálního zákazníka definitivně přesvědčit o správnosti registrace u své společnosti, může být kromě široké nabídky kurzů a živých sportovních přenosů také možnost volné sázky, jejíž výhody velice aktuálně na vlastní kůži odzkoušel náš pravidelný čtenář a komentátor článků Karel T.

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu mít to štěstí a vyhraju. K sázce zdarma jsem se přitom dostal úplnou náhodou. Zkusit sázet jsem chtěl již delší dobu, a proto jsem studoval všelijaké sázkové systémy. Když už jsem byl téměř rozhodnutý, že zkusím začít podle strategie „Sázení na počet gólů – over“, vyskočila na mě reklama na kancelář bet365, která hlásala o bonusu 1500 Kč zdarma,“ pokračuje Karel ve vyprávění svého šťastného příběhu, který vzal následně rychlý spád.

Zaregistroval jsem se u bet365 a na účet vložil 1 500 Kč, které jsem hned vsadil na 3 příležitosti s celkovým kurzem 2. Bohužel Slavia neporazila Teplice a já zůstal bez koruny. Jenže tady je výhoda, že vám ten bonus připíšou, ať už vyhrajete nebo ne. Takže jsem byl znovu na 15 stovkách, které jsem postupně po 10 sázkách za 1000 Kč rozmnožil až na 15 tisíc. Polovinu jsem vybral a s těmi druhými 7 500 Kč hodlám dál pokračovat,“ píše nám Karel do redakčního mailu a závěrem dodává i poučné konstatování:

Měl jsem štěstí jako prase. Ale pokud je člověk alespoň trochu inteligentní a hlavně není magor, který je schopný prosázet dům, je možnost využít volné sázky nebo vstupního bonusu super. První na ten účet sice musíte vsadit zpravidla stejnou částku, kterou pak dostanete zdarma, ale upřímně… většina lidí prostě 15 stovek navíc najde. Nejděte jeden měsíc 3x do hospody a ty peníze na zkoušku budete mít. Buďto o ně – stejně jako v putyce – přijdete, anebo budete mít štěstí a zábavnou formou je zhodnotíte. Jako já.

Karel T.

27. 4. 2016, Praha

Štítky:

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář