Sázení na NHL – zajímavé sázky

Úvod - Blog - Sázení na NHL – zajímavé sázky
Květen.13.2021

Hokej nabízí sázkařům spoustu možností, na co vsadit. Nejlepší hokejová liga, kde musí srdce každého sázkaře zaplesat nad množstvím druhů sázek je nepochybně NHL. O tom, jak se v těchto sázkových příležitostech vyznat a hlavně, které z nich vybrat pojednává náš dnešní článek.

Nejlepší příležitosti v nabídce

Nejklasičtější příležitosti jsou na počty gólů a sázky na vítěze utkání, těmi se zabývat samozřejmě nebudeme. Nepodceňujte však klasické sázky, často bývají nejúčinnější, a to především v pro dlouhodobé sázení.

U počtu gólů jsou ale i další možnosti, jednou z nich je sázka na množství gólů v jednotlivých třetinách. Pro tuto sázku rozhodně doporučujeme zvolit třetinu druhou. V NHL padá nejvíce gólů právě ve druhých třetinách, a i proto sázení na over ve druhé třetině může být zajímavou volbou. Pokud pak vaše sázková kancelář nabízí sázku jako „více než 1.0 branek“ stačí aby ve třetině padl jediný gól a minimálně váš vklad máte zpátky, další branka pak znamená výhru v daném kurzu.

Čekáte vyrovnaný zápas, ale remízu sázet raději nechcete? Zkuste vsadit, že každý tým dá 2 a více gólů. V NHL o proměněné šance nebývá nouze a pokud zápas nemá jasného favorita, rozhodně může každý z týmů alespoň dvakrát inkasovat. Kurzy na takovou sázku navíc bývají i kolem 2.

Nastoupí na led klub, který letos střílí jeden gól za druhým? Zkuste v nabídce najít, sázku na počet gólů v prvních deseti minutách. Pokud je tým odpočatý a celou sezonu baví fanoušky útočným hokejem, není důvod nezkusit, že gólové žně začnou už v první polovině úvodní třetiny. Gól navíc může vstřelit i druhý tým a sázka i tak bude výherní.

Chcete něco trochu jistějšího? Příjemnou variantou může být sázka „výsledek 1. třetiny nebo výsledek zápasu“. Ve fotbale je tato příležitost označována jako dvojitá šance, zde je princip naprosto podobný. Pro zelený tiket stačí že vámi vybraný klub vyhraje buď první třetinu nebo v případě, že se to nepodaří zvládne vyhrát celý zápas. Ideální je této sázky využít v situaci, kdy uvažujete nad sázkou na remízu, ale nejste si zcela jisti. Zvolte remízu v této sázce a stačí když vyrovnaně skončí první dějství nebo i celý zápas.

Čtěte také: Jaké chyby nejčastěji dělají sázkaři při sázení na hokej?

Sázky na individuální výkony

Rozhodně to nejzajímavější, co můžeme z individuálních sázek v NHL vyzdvihnout jsou sázky na kanadské body. O tom že v NHL padá spoustu branek už pravděpodobně víte. Další faktor, který je pro NHL důležitý je množství individualit – snad každý tým má svého hvězdného hráče a většinou není v dresu sám.

Kanadský bod získá hráč v zápase tím, že branku buď sám vstřelí nebo na gól přihraje. Šance, že takový bod hráč v zápase získá roste s tím, kolik času na hrací ploše odehraje. Hvězdní hráči tohoto času přirozeně dostávají co nejvíce. Vyberte tedy hráče ve formě, co už nějaký ten kanadský bod na svém kontě má a nebojte se vsadit, že si v dnešním zápase připíše další.

Pokud si chcete trochu více zariskovat a navýšit svůj kurz, zkuste zvolit sázku, že kanadských bodů uhraje hokejista 2 a více. Často je tato sázka jistější než tipovat střelce branek, přitom kurzy se o tolik lišit nebudou.

Čtěte také: Strategie sázení na asijský handicap v NHL

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář