Sázení na NHL: Tři tipy, které vám pomohou uspět

Úvod - Blog - Sázení na NHL: Tři tipy, které vám pomohou uspět
Srpen.29.2016

Úspěšné sázení na NHL může být docela oříšek. I pokud patříte mezi jasné hokejové znalce, nejlepší hokejová soutěž na světě se od ostatních hokejových lig značně liší. Dáme vám několik tipů, které vám sázení na NHL pořádně usnadní.

Ještě předtím, než začnete vstřebávat naše tipy, musíme vás upozornit na zcela zásadní věc. Jedná se o správný bankroll management, který je základem jakéhokoliv úspěšného sázení včetně sázení právě na NHL. O zásadách správného bankroll managementu se můžete dočíst v našem samostatném článku. Nyní přejděme ke konkrétním NHL tipům:

Musíte vědět, kdo bude chytat

Na rozdíl třeba od fotbalu se v hokeji nachází jedna speciální pozice, která na konečný výsledek utkání může mít zcela zásadní vliv. Jedná se samozřejmě o brankářskou jedničku.

Před sázením na jakýkoliv NHL zápas si zjistěte, jaký brankář bude chytat (například na webu GoaliePost). Pokud tým hraje hodně zápasů těsně po sobě, je totiž docela možné, že v některém zápase se v bráně ukáže brankářská dvojka. Tento brankář přitom nemusí podávat tak dobrý výkon a to třeba už jen z toho důvodu, že není dostatečně rozehraný.

Vedle určení samotného brankáře zápasu byste měli sledovat i samostatné statistiky těchto brankářů – některé jedničky mohou mít naopak horší výsledky, než brankářské dvojky a to jen z toho důvodu, že trenéři jedničky neradi mění. Anomálií se v tomto ohledu může najít spousta, proto nebuďte líní a statistiky sledujte hodně pečlivě.

Dávejte si pozor při sázení na celkový počet branek

Sázení na celkový počet branek je velmi populární a to nejen v zápasech NHL. Při sázení na počet branek je optimální hranice nastavení na 5/5,5/6 brankách. Abyste na počet branek dokázali sázet se ziskem, musíte pochopitelně vycházet z podrobných statistik. Přitom ale nestačí, abyste brali v potaz pouze poslední zápasy. Často se musíte ponořit skutečně hodně do minulosti.

Abyste měli sázení na over/under počet branek zjednodušené, dáme vám k dispozici základní údaje. Historie prozrazuje, že v cca 30% případů v utkání NHL padne přesně 5 gólů. Více než 5 branek potom padne ve 44% případů, zatímco méně než 5 branek vidíme přibližně v 26 utkáních. I přesto má většina sázkařů tendenci sázet na „under 5 gólů!, což znamená jediné – sázkaři jsou dlouhodobě v minusu.

Pochopitelně počet očekávaných branek je třeba posuzovat případ od případu. Existují týmy, které jsou defensivnější a naopak týmy, které rádi útočí.

Záznamy, záznamy, veďte si záznamy!

I tento bod se netýká pouze sázení na NHL, ale sázení obecně. Abyste při sázení dosáhli dlouhodobého zisku, musíte si pečlivě vést záznamy. Pouze díky nim následně dokážete odhalit, zdali někde děláte chybu, a díky tomu tuto chybu následně odstranit.

Pokud chcete vědět, jak si vést klasický deník sázkaře, následujte na stránku zde.

Další důležité tipy

Ziskové sportovní sázení pochopitelně vyžaduje i další věci. Kupříkladu byste si měli dělat předzápasové analýzy, hledat co nejvýhodnější kurzy, nebo se snažit o maximalizaci zisku jinými způsoby (například hledáním vhodné strategie). Z toho vyplývá, že ziskové sázení není jednoduché. Na rozdíl od sázkařů před 20 lety však existují nástroje, které vám situaci značně ulehčí.

Chcete-li získat kvalitní předzápasové analýzy NHL, můžete zavítat do naší sekce analýz, nebo si vybrat některý z našich tipů zdarma.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář