Novoroční předsevzetí ziskového sázkaře

Úvod - Blog - Novoroční předsevzetí ziskového sázkaře
Leden.1.2017

Konec starého roku, respektive začátek roku nového s sebou obvykle přináší mnoho různých předsevzetí. Ta přitom mají obvykle zajistit, abychom se měli líp jak po stránce osobní, tak i po stránce pracovní (a stránce financí). Dali jsme dohromady 5 nejdůležitějších předsevzetí, kterých byste se měli ideálně držet v případě, že v novém roce chcete sázením dosáhnout zisky. Vezměte si tato předsevzetí k srdci a uvidíte, že se vaše výsledky brzy zlepší!

5 předsevzetí, která musím splnit, abych byl v příštím roce ziskový:

1.Uvědomit si, jak sázkovky vydělávají peníze

Pokud chcete vydělávat peníze nad sázkovkami (a nepoužíváte tedy k sázení sázkařské burzy), je nezbytnou nutností uvědomit si, jak sázkovky fungují, to znamená, jakým způsobem vypisují kurzy, jak v kurzech odrážejí zájem veřejnosti a jak do nich promítají svojí marži… a potažmo tomu všemu, jak generují zisky. Jedině v takovém případě můžete dosáhnout výhody.

O způsobech, jak sázkovky fungují (a jak vydělávají peníze) si můžete přečíst na stránkách níže:

Jak sázkovky vydělávají peníze

10 věcí, které sázkovky dělají (a nechtějí, abyste o nich věděli)

2.Najít správnou strategii

Bez pořádného plánu slavilo úspěch jen málo skutečně nadaných sázkařů. My ostatní jsme odkázáni na vybudování správné strategie, které se pak zuby nehty držíme. Není to jednoduché. Sport a chování sázkovek se postupně mění, takže i fungující strategie časem může selhat a být na odpis.

S vybudováním správné sázkové strategie vám mohou pomoci články zabývající se strategií sázení. Každému vyhovuje/funguje něco jiného, takže zkoušejte a buďte trpěliví!

3.Sázet správně velké sázky

Jestliže jste dokázali pochopit, jakým způsobem sázkovky generují zisk, pravděpodobně dokážete vybudovat i správnou sázkovou strategii. Dalším krokem je volba správné velikosti sázky. Při ním vám bude nápomocný článek o správné velikosti sázky a o úspěšnosti sázkových systémů.

4.Soustředit se na výhru

Není žádným tajemstvím, že největším protivníkem každého úspěchu je váš vlastní mozek. Lidská psychika je velmi složitá věc, ať už se budeme bavit o motivacích, nebo o samotném úsudku. Abyste se vyhnuli všem nástrahám našeho myšlení, doporučujeme vám začíst se do článků o psychologii sázení.

5.Chovat a jednat jako profíci

Jakmile dokážete sázením vydělávat peníze, určitě vám pomohou rady a postřehy profesionálních sázkařů, které vám pomohou osvojit si správný pohled na problematiku ziskového sázení. Velkou spoustu rozhovorů s profesionálními sázkaři najdete na našem spřáteleném webu, nebo v sekci blogů.

Hodně štěstí vám přeje celá redakce Etipy.cz!

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář