NHL – Utahaný začátek mívá strhující závěr. Ideální příležitost na live sázku v druhé třetině!

Úvod - Hokej - NHL – Utahaný začátek mívá strhující závěr. Ideální příležitost na live sázku v druhé třetině!
Únor.9.2021

Když se řekne NHL, tak se většině sportovních nadšenců vybaví nejlepší hokejová liga na světě, milník, kterého chce každý hokejista dosáhnout. V očích sázkařů se však objeví trochu jiný pohled – vysoké kurzy, zápasy téměř každý večer a spoustu gólů. Jenže, co když se gólová smršť a poutavý hokej nekoná?

První třetina bez gólů? To je naše příležitost!

Konec první třetiny a góly nikde? Ideální příležitost na live sázku! Konkrétně na to, že ve druhé třetině přijde změna a začnou padat první branky. Jaký „over“ vyberete je samozřejmě na vás, z naší zkušenosti je ideální zabrousit v nabídce do sázek na druhou třetinu a konkrétně pak na to, že v ní padne více jak 1,5 gólu. Kurzy se většinou pohybují od 1.6 až do 1.9, ale samozřejmě záleží na okolnostech, jako u jaké sázkové kanceláře sázíte a které týmy a hráči zrovna hrají. Pokud je vám zmiňovaný kurz malý, můžete zkusit pár minut počkat, pokud branky nezačnou padat hned ze začátku druhého dějství, začne násobek vašeho vkladu postupně stoupat. Raději však dlouho nečekejte, nebo se tato příležitost může v mžiku rozvlněním brankové sítě rozplynout. 

Z teorie do praxe

Vše si můžeme názorně předvést na příkladu z minulé noci, kdy v Miami domácí Florida Panthers poměřila síly s Detroitem Red Wings. První třetina končí a do šaten jdou hráči za stavu 0:0. Zběžně zkontroluji statistiky, abych věděl, co se na ledě dělo i když jsem zápas zrovna nesledoval. Žádné vyloučení nenasvědčuje příliš aktivní hře, to ale vyvrací statistika střel na branku, těch totiž každý tým vystřelil již dvanáct. Nyní je na čase zjistit jaký kurz vypsal bookmaker na to, že ve druhé třetině přibude dva a více gólů? Na tuto příležitost je o pauze mezi třetinami vypsaný kurz 1.65, rozhodnu se tedy počkat ještě pár okamžiků, kdy hra opět poběží. Druhá minuta ve třetině se blíží ke konci a kurz stoupá o více jak jednu desetinu na 1.78, netrpělivost ale i zkušenosti ze sázení na NHL mě okamžitě přimějí tohoto kurzu využít. První gól přichází už asi za minutu a k mému uspokojení se po pár minutách dostavuje i druhá branka, která přeměňuje stav mého tiketu do výherní podoby.

Dá se taktika použít i v jiných ligách?

NHL není za nejlepší hokejovou ligu na planetě považována náhodou a je třeba tuto soutěž vnímat unikátně i z hlediska sázení. Po úvodní třetině, ve které nepadne jediná branka vybízí trenéři v šatnách své svěřence k daleko větší aktivitě, a to se pak projevuje na dalším průběhu zápasu. Nesmíme také zapomenou na obrovské individuality, které mají snad všechny týmy v zámořské lize. Honba za každým kanadským bodem neutichá v žádném zápase a hráči přirozeně touží vyšplhat v žebříčku individuálních statistik co nejvýše. Na atraktivní hokej plný gólů je samozřejmě zvyklé také zámořské publikum, které neodpouští jediný vypuštěný zápas. Pokud však přesto chcete tuto taktiku uplatňovat i v jiných hokejových ligách, doporučujeme se nejprve zpětně podívat, jak zápasy v takových případech v dané soutěži probíhaly.

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář