Nejčastěji vídané chyby ve sportovním sázení

Úvod - Blog - Nejčastěji vídané chyby ve sportovním sázení
Březen.26.2018

Fanoušci sportovního sázení mají k dispozici dostatek nástrojů, které jim mohou pomoci dosáhnout významných zisků. I přesto může být obtížné vyhnout se špatným návykům vedoucím ke špatným sázkovým rozhodnutím.

Pozorovali jsme některé sázkaře v našem okolí a identifikovali jsme díky tomu největší pasti, ve kterých mohou uvíznout i ti nejlepší sázkaři na světě. Doufáme, že se díky tomu těmto chybám vyvarujete.

Posloucháte „odborníky“

Každý člověk má svůj názor. Odborníci, kteří se objevují v médiích, jako je televize, jsou placeni za to, aby tyto názory sdíleli s diváky. Problém je, že se většinu času pletou – ať už kvůli tomu, že vnímají příliš mnoho detailů, což v sázení nikdy není dobré, tak i proto že musí mít názor na všechno. Některé výsledky tak tipují pouze od boku, i když by se o nich jinak nejraději nezmiňovali.

Neschopnost vybrat nejlepší kurz

Jedná se o chybu, která má v sázení největší význam, ale přitom je nejvíce přehlížena. Různé sázkové kanceláře nabízejí různě vysoké kurzy, přičemž platí, že i kurzy o pár desetinek vyšší v konečném důsledku mohou znamenat rozdíl v tom, zdali na konci dne budete v plusu nebo v minusu. Nezapomínejte proto vybírat ty nejvýhodnější kurzy (tady najdete vyhledávač nejvyšších kurzů na českém trhu) a nebojte se zakládat si účet ve větším počtu sázkovek – ostatně založení nového účtu vás nic nestojí, ale naopak přináší výhody, třeba zajímavý vstupní bonus.

Sázková předpojatost a další problémy

Je docela možné, že nejradši sázíte na svůj oblíbený tým. Koneckonců, jelikož ho sledujete pravidelně, pravděpodobně o něm víte více, než bookmakeři. Má tedy smysl na něj sázet? Nikoliv. Problém je, že pokud sázíte na svůj oblíbený tým, nevyhnete se předpojatosti. Pokud jste optimističtí, jednoduše můžete propadnout pocitu, že vaši oblíbenci se jednoduše odrazí od ztrátové série a zase začnou sbírat body. Samozřejmě, že někteří lidé dokážou své znalosti při sázení na svůj oblíbený tým využít správně. Můžete mezi ně patřit i vy. Jenom vám radíme, abyste se ujistili, že vás vaše náklonnost k určitému týmu nevede ke špatným rozhodnutím a ztrátovému sázení.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář