Co byste měli vědět o sázkových servisech (prodeji výherních tipů)

Úvod - Blog - Co byste měli vědět o sázkových servisech (prodeji výherních tipů)
Březen.19.2018

Jsme si celkem jistí, že jste ve své sázkové kariéře narazili na lidi, kteří prohlašují, že patří mezi nejlepší tipaře, a kteří vám nabízejí možnost vyhrávat s nimi, když si koupíte jejich tipy. Nechceme kategorizovat, ale prostředí je bohužel takové, že tito lidé obvykle poskytují předimenzované vize, které dokládají nafouknutým výkonem z předešlých měsíců či let.

Ačkoliv někteří tipaři, či sázkové systémy skutečně fungují, podle našich zkušeností se jedná spíše o výjimečnou věc. Sázením dokáže dlouhodobě vydělávat asi jen 10% tipařů. V tomto článku vám vysvětlíme, proč většina sázkových systémů a placených tipů nefunguje.

Spekulace

Většina sázkových servisů ve skutečnosti nemá svůj vlastní fungující systém. Namísto toho spekulují podle svých pocitů, nebo v lepším případě získávají tipy od dalších lidí, kteří na tom jsou se sázením alespoň o trochu lépe.

Může se stát, že po určitou dobu to danému servisu bude procházet, časem je ale nemilosrdně dožene jejich neschopnost. Navíc, proč byste měli chtít platit za tipy, které můžete na internetu získat – podobně jako placené servisy – zcela zdarma?

Nafouknuté výsledky

Některé sázkové servisy mohou mít příznivé výsledky, často se však stává, že tyto výsledky bývají hodně přehnané. Jediným způsobem, jak můžete přesně vyhodnotit úspěšnost tipů, je na stránkách, které vám zaručují, že sázka byla podána ještě před zápasem. Takovými stránkami je například kurzovesazeni.com nebo anglický blogabet.com.

Bankroll management

Možná máte to štěstí, že jste narazili na ziskového sázkaře, který své tipy poskytuje zcela zdarma. Ani v tomto případě však nemusíte mít vyhráno. Dalším klíčovým aspektem ziskového sázení je bankroll management, což v řeči sázek mimo jiné znamená i to, kolik a na co vsadíte. A ještě jedna věc. Stále více sázkových servisů na internetu udává svojí úspěšnost tipů v procentech (např. 72%). Asi není třeba dodávat, že se jedná o další možnou mystifikaci, protože ani úspěšnost 72% vám nemusí zajistit zisk. Jedná se o to, že úspěšnost je přímo propojena s výškou kurzů. Pokud budete sázet na kurzy 1,10, tak vám k zisku nevystačí ani úspěšnost 80%.

Porazit sázkovky je těžké

Ať už máte sebelepší sázkový systém, sázkové kanceláře porazíte jen těžko. Sázkové kanceláře tvoří kurzy velmi přesně, protože na to mají speciálně vyškolené lidi a mnohem lepší nástroje, než běžní tipaři. Složité algoritmy a složité obchodní modely tak většinu lidí oberou o výhodu ještě předtím, než se do sázení pustí. O různých nástrojích pro omezování vítězných tipařů ani nemluvě.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář