Live sázení na basketbal

Úvod - Blog - Live sázení na basketbal
Květen.19.2021

Strategií, jak sázet v průběhu utkání je spousta. My se dnes zaměříme na basketbal a ukážeme si několik možností pro live sázky. Pro většinu těchto sázek doporučujeme zápas sledovat živě nebo alespoň pravidelně kontrolovat statistiky během utkání.

Sázky na pravý opak současné hry

Výhodou live sázek je, že před samotným vsazením můžeme sledovat dosavadní průběh zápasu. Pokud jde o basketbal, doporučujeme nechat klidně celou první čtvrtinu bez jakékoli sázky. Raději pečlivě pozorujte utkání a sledujte, kdo se, jak herně projevuje. Často se stane, že se předzápasové kurzy, dle kterých byl favoritem například domácí celek změní. To je způsobeno právě děním na hřišti, které pravděpodobně nebude tak přesvědčivé, aby kurz na hosty byl tak vysoký jako před utkáním.

Přesně takové situace využívají sázky, kdy sázíme opaky. Pokud tedy hosté nehrají tak špatně a kurz na domácí celek stoupá, my budeme chtít v této strategii sázet právě na domácí, kteří momentálně tahají za kratší stranu. Je to tedy opak toho, kdo má momentálně blíže k výhře.

Této sázce však musí předcházet úvaha, zda tým, který se mezi koši zatím prezentuje pomaleji, má šanci na zvrácení výsledku. Pokud tým neztrácí tolik bodů (maximálně 7 až 10), tak je stále šance, že zápas otočí a kurz na takovou příležitost bude jistě velice lákavý.

Strategie na opaky se nemusí týkat jen sázení na týmy. Je vhodná i pro sázení na body. Padlo v utkání zatím jen málo košů? To je ideální příležitost k využití této strategie! Kurzy na to, že počty bodů budou větší, než konkrétní hodnota budou stoupat a toho je dobré využít. Pokud tedy vidíte že se hraje aktivní basketbal, kde chybí jen finální proměňování košů, nebojte se vsadit, že bodů bude na konci zápasu více.

Handicap

Jelikož jsme si slíbili více strategií, jak na basket sázet, nakoukneme i do sázení na handicap. Tato strategie je od první zmiňované relativně odlišná, využívá totiž pro sázení právě tým, kterému se v zápase daří lépe. 

Pokud vidíte, že se na hrací ploše jeden z týmů projevuje oproti svému soupeři pohlednou a útočnou hrou, nemá příliš smysl věřit na zvrat. V nabídce už pravděpodobně kurz na lepší tým zaznamenal pokles a jeho vsazení nemá velkou hodnotu. V takový moment se nabízí volba handicapu. Zvolte například handicap, že domácí vyhrají o 5 a více bodů. Taková příležitost bude mít jistě daleko zajímavější kurz a pokud hru sledujete a vidíte, že zápas řídí vybraný tým, není důvod handicap nezkusit.

Alfa a omega těchto sázek je tedy v přečtení hry. Naučte se dle živého přenosu určit, který z týmů ve hře dominuje i když ukazatel bodů může hovořit jinak. Pak už jen stačí zvolit jednu z předvedených strategií a cesta k ziskovému sázení je otevřena.

Štítky:

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář