Jak ve fotbale sázet na branky

Úvod - Blog - Jak ve fotbale sázet na branky
Květen.24.2021

Blíží se zápas, který chcete rozhodně přidat na svůj tiket, ale nemůžete se rozhodnout, kdo by vlastně měl být tím jasným vítězem? Sázkařské pořekadlo zní – když nevíš, dávej kříž. My si dnes však ukážeme daleko zajímavější variantu, a to sázení na počty branek. 

Jak zvolit počet branek?

Pokud se rozhodneme sázet na počet branek, nabízí se základní otázka – kolik by jich asi mohlo padnout? Přesnější odpověď se dozvíme po analýze, kterou provedeme z minulých zápasů. Podíváme se tedy, kolik branek oba týmy v průměru nastřílí, a naopak kolik jich v průměru dostanou. Následně zkontrolujeme i tři poslední zápasy obou klubů, které se proti sobě nyní postaví.

Ideálem je, když jsou tyto hodnoty branek z minulých utkání svým způsobem ustálené. Pokud by jeden zápas dopadl 4:2 a další 0:0 a do třetice by byl výsledek například 1:1, raději se takovému týmu vyhněte. My hledáme kluby s podobnými výkony v každém zápase. Pokud se tedy součet obdržených i vstřelených branek v posledních zápasech i v celé sezoně přibližně rovná, můžeme začít uvažovat, že sázku na svůj tiket přidáme.

Potom už stačí jen zvolit, jestli jich bude méně nebo více. To samozřejmě záleží, zda průměrný počet branek za zápas je nízký (například méně než 2) nebo naopak větší, kolem 3 a více. Pak už stačí jen v nabídce vybrat konkrétní hodnotu. Zajímavým tipem je také hodnota branek 2.0 nebo 3.0, ne všechny sázkové kanceláře však tuto možnost nabízí. V této sázce se například v moment sázky na více než 2.0 branek vrací vklad, pokud padnou právě 2 branky, pokud jich bude více, výhra se násobí daným kurzem.

Další druhy sázek na branky

Góly však není nutné sázet jen jako počet v celém utkání. Vyzkoušejte například počet gólů v prvním poločase. Zde se často vyplatí vyhlédnout si zápas, ve kterém se již o nic nehraje a žádný z týmů nemá motivaci do aktivního fotbalu. V takovém případě doporučujeme zvolit, že v první dějství bude proměněna maximálně jedna nebo vůbec žádná z gólových šancí.

Velice oblíbená je také sázka na to, že každý z týmů dá v utkání alespoň jednu branku. Tuto příležitost na své tikety přidávejte v zápasech, kdy se obecně čeká více gólů, a hlavně můžeme očekávat útočný fotbal. Ideální pro tuto sázku jsou například pohárové utkání ve vyřazovací části. V těchto zápasech je často složité odhadnout vítěze a jisté je jen to, že oba kluby urputně touží vyhrát. Volba že alespoň jednu branku vstřelí oba týmy je zde velmi vhodnou variantou.

Sázet se také dá na rozmezí minut, ve kterých padne gól. Pokud se pro takovou sázku rozhodnete, volte konce poločasů. V prvním dějství často přijde gól do šatny. Před pauzou už může jeden z týmů vypustit své povinnosti a branka v tomto čase není nic nevídaného. Stejně to funguje i před samotným koncem utkání, mezi 76. a 90. minutou. Zde obecně padají branky vůbec nejčastěji.

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář