Kdy v hokeji sázet na více branek

Úvod - Blog - Kdy v hokeji sázet na více branek
Červen.21.2021

Hokej se řadí mezi kolektivní sporty, ve kterých není žádnou výjimkou, když padá hodně branek. O tom, jak odhadnout více branek a kdy se vyplatí na ně vsadit si povíme v tomto článku. Také se zaměříme na live sázení a momentálně probíhající mistrovství světa v hokeji.

Hokej je rychlá hra 

V tomto článku se budeme zabývat tím, kdy sázet takzvaný over, tedy to, že branek padne více než daný počet. Samozřejmě ne vždy se tato sázka hodí a jsou případy, kdy je lepší vsadit under, o tom si však povíme někdy jindy.

Hokej svou obecnou charakteristikou budí dojem, že by mělo padat hodně gólů, hřiště není tak velké, hráči se pohybují rychle a puk je relativně malý. Jak tedy odhadnout kolik gólů může padnout? Jedině pomocí předzápasové analýzy! V té nejprve prozkoumáme výsledky posledních zápasů obou týmů, které se momentálně mají na ledě potkat. Pokud týmy nemají problém v proměňování branek je to ideální pro náš záměr. Pokud týmy ale zároveň dost branek sami inkasují – je to pro naši strategii dvakrát tak dobře!

Jednou z možností je také vsadit na počet branek konkrétního týmu, v případě že vsázíme over to však nedoporučujeme. V takovém případě je už lepší vsadit na výhru daného týmu. Počet branek se často vsází v utkáních, kdy si nejsme zcela jistí vítězem, a proto nám pak zápas nezkazí, když se stane něco neočekávaného. I pokud si jste jistí, že favorit jistě vyhraje, stejně raději sázejte na celkový počet branek obou týmů. Kurzy na počet gólů favorita a počet branek v celém zápase nejsou tak rozdílné a mnohdy se stane, že i na první pohled outsider, si může v zápase připsat nějaký ten gól.

Sázejte live!

Určitě se nevyhýbejte live sázení. V moment, kdy sázíte na branky je naprosto ideální. Prvních pár minut můžete jen pozorovat, jak se zápas vyvíjí a pokud hra nebude utahaná, ale zároveň žádná branka nepadla, je ideální příležitost na vsazení overu. Kurzy se budou zvyšovat, ale pokud dění na ledě přímo sledujete, budete vědět, že k první brance není zase tak daleko.

Osvědčená strategie je při sázení na mistrovství světa v hokeji. Tato strategie lze využít prakticky na každý zápas, ale ideální je utkání, kdy hraje například Rusko a Velká Británie nebo podobně nevyrovnaní soupeři. Pokud si vyhlídneme takový zápas, tak dále už jen čekáme, a to přibližně prvních 10 až 15 minut. Pokud v této době nepadne ani jediná branka, sázíme over 2,5 nebo 3,5 gólů podle kurzu.

To že ze začátku nepadají branky neznamená, že se časem nespustí gólová smršť, a i kdyby se tak úplně nestalo, stále využíváte velmi hodnotných kurzů na relativně malý počet branek. Hodnota, která by před zápasem měla kurz kolem 1.3 může nyní být značně navýšena, přitom se hraje pořád stejný zápas, jen v něm góly nezačaly padat hned ze začátku.

Pokud máte rádi AKO tikety, můžete využívat toho, že na MS v hokeji se většinou hrají dvě utkání v jeden čas. Pokud to tedy stav v druhém zápase vypadá podobně, můžete vsadit live tiket jako tzv. akovku.

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář