Jak sázet na výsledek v poločase/konečný výsledek zápasu?

Úvod - Blog - Jak sázet na výsledek v poločase/konečný výsledek zápasu?
Únor.6.2017

Předpovědět výsledek v poločase a konečný výsledek zápasu najednou může být velmi obtížné. Na druhou stranu, tyto sázky obvykle nabízejí vysoké kurzy, takže mohou dobře vyvážit případný risk. Kurzy na úplný nebo částečný obrat v druhé polovině utkání začínají na hodnotě 13,00, mohou se však vyšplhat až k hodnotě přes 30,00!

Při analyzování takové sázkové příležitosti se člověk musí zamyslet nad spoustou věcí. Zaměřit bychom se rozhodně měli na týmy, které mají podobné ambice a sílu (jako ukazatel poslouží umístění v tabulce). Oba týmy musí být schopné obrátit průběh utkání, pokud v první polovině budou prohrávat.

Docela pomáhá nejprve předpovědět konečný výsledek zápasu (bez ohledu na výsledek v poločase). Tato metoda je velmi užitečná, protože vám pomůže odhadnout pravděpodobnost remízy a pak výsledky over 1,5 gólu.

Takže jsme našli týmy s podobnou výkonností a schopností obracet zápasy (tzv. s dostatkem kvalitních útočníků). Nyní se musíme podívat na statistiky a určit, který z těchto týmů v utkání častěji ztratil vedení a naopak. Po této analýze bychom měli být schopni učinit poměrně slušnou analýzu předpovědi 1/X nebo 2/X. V této fázi by vám mohl pomoci jeden fakt a to, že většina fotbalových zápasů v první polovině končí výsledkem 0:0, 1:0 a 0:1.

Dobrou volbou pro HT/FT (half-time/full-time) jsou utkání mezi slušně hrajícím domácím týmem a silnějším týmem s dobrými výsledky venku a s vyššími ambicemi. Týmy, které dokážou hrát dobře na hřišti soupeřů, se do zápasu dostávají rychleji a tím pádem v první polovině častěji vstřelí gól. Taková situace potom donutí domácí zvýšit úsilí a rychlost v dobývání branky a tím pádem i možné otočení výsledku utkání.

Úvahy o utkání mezi týmy podobné kvality mohou být chápány i zcela opačně. V některých zápasech má zásadní vliv „tlak na domácí tým“ – existují týmy, které i po výhře 1:0 v první polovině utkání, nakonec prohrají.

Ale musíme připustit, že dosáhnout v zápase úplného obratu je velmi obtížné, takže k němu nedochází zase tak často. Mnohem pravděpodobnější je dotažení týmu na remízu, ba dokonce šance na dosažení takového výsledku je opravdu vysoká.

V tomto případě se nabízí docela dobrá příležitosti – zajistit své HT/FT sázky s klasickou sázkou na vítěze podle svého výběru. Vzhledem k tomu, že takové sázky se vyhrávají velmi těžko, můžete použít systém Yankee nebo Lucky 15.

Bez ohledu na typ sázky je velmi důležitým faktorem kurz. Z matematického pohledu bude ziskový pouze takový kurz, který představuje šance nižší než jaké daná sázková příležitost opravdu má. Pokud v dlouhodobém horizontu takové kurzy dokážete vybírat, peníze se k vám pohrnou.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář