Jak sázet na stolní tenis?

Úvod - Blog - Jak sázet na stolní tenis?
Duben.8.2020

Šířící se koronavirová pandemie s sebou přinesla několik nepříjemných komplikací včetně zákazu vycházení a družení se s ostatními lidmi. To znamenalo přerušení nebo úplné zrušení většiny sportovních odvětví. Sázkové kanceláře se ovšem nevzdávají a do své nabídky zařadily některé okrajovější sporty, které se i přes přísná bezpečnostní pravidla stále hrají.

Patří mezi ně i stolní tenis, který se prakticky přes noc stal hitem všech sázkovek bez rozdílu. To znamená, že pokud jste se rozhodli sázet i v této době, dost možná některé vaše sázky míří právě do odvětví stolního tenisu. Z toho důvodu jsme se rozhodli, připravit několik rad pro sázení na pink pong.

Výška sázkových kurzů se hodně liší

Na to, že je vždy důležité sázet za ten nejvyšší dostupný kurz, vás na těchto stránkách upozorňujeme prakticky neustále. U stolního tenisu je přitom tato potřeba ještě mnohem vyšší a to z toho důvodu, že rozdíly v kurzech jsou v porovnání s rozdíly na některá další sportovní odvětví (například hokej, fotbal) mnohem častější a větší.

U kurzů na stolní tenis se pravidelně stává a to i v rámci českých sázkových kanceláří, že na jednu a tu samou sázkovou příležitost dostanete tři zcela odlišné kurzy, například 1,55 – 1,65 – 1,75. Přitom rozdíl mezi kurzem 1,55 a 1,75 už představuje hodnotu více než 8%. Tím pádem už jen výběrem správného kurzu můžete často zařídit pěknou hodnotu. Občas se navíc nabídnou i sure bets, tzn. sázky, kdy při správném rozdělení vkladu můžete dosáhnout jistého výdělku.

Nesázejte s velkým předstihem

V současné chvíli jsou v českých sázkových kancelářích k dispozici cca 3-4 turnaje, přičemž zápasy v rámci těchto turnajů se odehrávají v rychlém sledu za sebou. Jedno utkání ve stolním tenisu zabere asi 15-25 minut. To znamená, že jeden hráč může během hodiny odehrát klidně i dva zápasy, přičemž situace se v závislosti na jeho výsledcích může významně lišit.

Ve stolním tenisu není žádnou výjimkou, když hráč, který je v jednom turnaji velkým favoritem bude v následujícím turnaji (stejně obsazeném) poměrně slušným outsiderem. Může za to jednak neustále se měnící aktuální forma hráčů a pak také občasné „prodávání“ zápasů. Na tyhle změny v náladě, dynamice a celkové formě hráčů je přitom třeba reagovat zápas od zápasu.

Proto je ideální dobou pro sázení pouze pár sekund před zápasem. Sázky den předem mohou být obrovsky prodělečné, zvlášť pokud sázíte na zápasy někdy okolo poledního, kdy už kurzy mohou být úplně jiné.

Připravte se na obrovskou varianci

Stolní tenis v poslední době prodělal velké změny, které všechny znamenají opětovné narovnání sil. I velcí favorité ve stolním tenisu pravidelně prohrávají, dejte si na to pozor a alespoň v začátcích své sázkové kariéry raději zkoušejte sázky na překvapení. Vycházejí mnohem častěji.

K varianci samozřejmě přispívají nejen hodně vyrovnané poměry na té nejvyšší úrovni, stejně jako samotná povaha tohoto sportu, kdy vyhrát občas může i lehce pokročilý, ale také prodávání zápasů. Na tohle si dejte obzvlášť pozor, někteří TOP hráči celý turnaj projedou, což je už hodně nápadné.

Na druhou stranu i přes tenhle nešvar se na stolním tenisu dá pěkně vydělat, jenom je třeba počítat s větší variancí a tudíž i bankrollem a opatrným bankroll management. Nedoporučujeme vám na jednu sázku dávat více než 0,5 – 1% ze svého bankrollu.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář