Sázková strategie, která vám pomůže překonat varianci při sázení na střelce v hokeji

Úvod - Blog - Sázková strategie, která vám pomůže překonat varianci při sázení na střelce v hokeji
Březen.24.2020

Sázení na střelce gólů v hokejových zápasech s sebou přináší obrovskou varianci. Pokud nesázíte na vyhlášená esa typu Davida Pastrňáka, kde se jen stěží ukrývá nějaká hodnota (sází na ně opravdu každý), kurzy se často vyšplhají na hodnotu 5,00 a víc. V takovém případě musíte mít opravdu velký bankroll a pevné nervy, a nebo používat sázkový systém, který toto riziko významně sníží.

S jedním takovým sázkovým systémem přišel náš spřátelený web kurzovesazeni.com. Tato strategie funguje na principu Martingale s tím, že každou další sázkou pokrýváte náklady na sázky předešlé, tedy na konci série vždy dosáhnete zisku. Jak se na tomto webu však zdůrazňuje, tento sázkový systém je závislý také na value bettingu (sázení hodnotných kurzů). Pokud value betting neprovozujete, sázkový systém může vykazovat horší výsledky.

Sázková strategie Martingale se snižující se progresí kurzů a zvyšující se progresí sázek má velmi jednoduchý průběh.

Sázková strategie Matingale s hodnotnými kurzy – průběh

V první řadě vyberete sázku na střelce s hodnotou za kurz 5,00 – 7,00 (plus minus autobus, není třeba dodržovat kurzy přesné na desetiny). Na tento kurz vsadíte počáteční sázku, například 20 korun. Pokud vyhrajete, resetujete sérii a vracíte se na začátek. Pokud prohrajete, vyberete si další sázku, tentokrát na střelce s kurzem mezi 3,00 – 5,00. Pokud prohrajete i tentokrát, pokračujete sázkou na střelce v kurzu 2,00 – 3,00.

Po další prohře opět snížíme sázku a to na kurz okolo 1,70, kdy při připočítání nějaké hodnoty dostáváte kurz cca 1,50 (tedy vysokou pravděpodobnost). U těchto kurzů už je velmi malá pravděpodobnost, že by nevyšly a velmi malá pravděpodobnost, že by nevyšly opakovaně. Obvykle za 2 až 3 kola něco chytíte, resetujete sázku a vracíte se na začátek.

Samozřejmě při každé další sázce je třeba počítat vklad tak, aby vám výhra pokryla všechny předešlé sázky a ještě něco vydělala. Takže před každou další sázkou počítáte vklad za první sázku + vklad za druhou sázku + vklad za jakékoliv další sázky + vámi požadovanou výhru, kterou je třeba stanovin minimálně v hodnotě původní sázky, maximálně v hodnotě jejího 10násobku. Tohle je na začátku trošku obtížnější, ale časem si vklady naučíte počítat rychle a z hlavy. Většinou se totiž vklad navyšuje o 1x až 2x násobek původní sázky, kdy jednotlivá kola mají svá specifika a navyšují se plus minus stejně.

Dále je třeba zdůraznit, že při sázce na kurzy 1,70 už se nepoužívají sázky na střelce, ale sázky na to, že někdo zaznamená bod. Tím pádem ta pravděpodobnost je o moc vyšší a skutečně netrvá víc než 2 – 3 kola, než něco trefíte. Ale jelikož se sází třeba i na NHL, tak tady jsou limity hodně vysoké a tím pádem se dá v pohodě dostat až do pokročilejších kol bez toho, že by vám bookie odmítl přijmout sázku.

Nakonec je třeba zdůraznit, že value betting je jediná reálná cesta k dosažení zisku. Tento sázkový systém sám o sobě nebude z dlouhodobého hlediska úspěšný, pokud nebudete sázet kurzy s hodnotou.

Další sázkové strategie najdete na našem spřáteleném webu.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář