Cash out sázkový systém – jak vydělávat za pomoci předčasného vyplacení peněz?

Úvod - Čtenáři - Cash out sázkový systém – jak vydělávat za pomoci předčasného vyplacení peněz?
Říjen.13.2020

Možnost předčasného vyplacení peněz je v současné chvíli běžnou součástí většiny sázkových kanceláří včetně například i českého Tipsportu. V podstatě to funguje tak, že si vsadíte (v případě Tipsportu minimálně 2 sázkové příležitosti) a v průběhu zápasu pak vyberete peníze, které vám vzhledem k aktuálnímu výsledku sázková kancelář nabídne. V podstatě tak odprodáte rozehraný tiket za předem stanovenou sumu.

Na této jednoduché a vysoce zajímavé funkci, která už dokázala zachránit hromadu nezdárných tiketů, je založený také velice zajímavý sázkový systém. V tomto článku vám ho představíme jednak ve variantě pro sázkovou kancelář Bet365, kde můžete cash outovat i tiket s jedním podaným zápasem (pro slovenské čtenáře), tak i ve variantě pro sázkovku Tipsport, kde je nutné cash outovat tiket pouze v případě, že už na tiketu je jedna příležitost vyhodnocená.

Cash out strategie pro Bet365 (případně Betfair a další burzy sázek)

Vytipujeme si zápas, ve kterém by měl padnout větší počet gólů. Počkáme do jeho začátku (nesázíme před zápasem) a pak v sekci Live sázení vsadíme na to, že padne více než 1,5 gólu. Vyčkáme až padne první gól a pak si tiket necháme proplatit.

Klíčové pro tuto strategii jsou tři body:

V první řadě dobře vytipovaný zápas (hodně gólů padá například v holandské lize, v belgické lize, v japonské lize, v americké MLS atd.)

V druhé řadě čas sázky (ideální je na začátku pár minut vyčkat – pakliže to samozřejmě nesmrdí gólem od začátku – a pak vsadit – kurzy v takovém případě lehce stoupnou)

A nakonec rychlý výběr peněz – pokud po prvním padlém gólu budete zbytečně otálet, může se vám stát, že kurzy začnou pomalu klesat. Není to pravidlo, ale občas se to stává. Občas se také stane, že zápas už další gól nepřinese (a tudíž je tiket prohraný)

Cash out strategie pro Tipsport

Najdeme zápas, ve kterém se představí velký favorit (například Slavia vs. Karviná). Přitom dbáme, aby konec tohoto zápasu byl dříve, než začne zápas druhé přidané sázky.

Přidáme sázku na over 1,5 gólu v zápase s potenciálem přinést velký počet branek. Přitom se ujistíme, že zápas bude v nabídce Live (Tipsport na tuto událost upozorňuje u sázkové příležitosti).

Jakmile začne druhý zápas, jdeme do sekce Live a čekáme, až padne první gól. Dále pokračujeme jako v předchozím bodě, tedy dáme možnost cash out.

Další zajímavé sázkové strategie najdete na stránkách našeho spřáteleného webu.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář