Sázení na NHL: 4 cesty k nalezení value

Úvod - Blog - Sázení na NHL: 4 cesty k nalezení value
Leden.31.2018

Jelikož NHL přináší rychlé tempo a velký počet gólů, je velmi jednoduché nechat se jím bavit. A když nějaký sport sledujete, člověk si na něj také rád vsadí. Existují způsoby, jimiž můžete zvýšit úspěšnost sázek na NHL. Přinášíme vám seznam 4 nejdůležitějších.

Sázejte na hosty s dobrými statistikami venkovních zápasů

Stejně jako u většiny profesionálních sportů mají hokejové týmy lepší výsledky v zápasech doma než venku. Výjimka z tohoto pravidla však vždycky existuje. To umožňuje nalézt perfektní hodnotu. Týmy, které mají lepší výsledky venku, než doma bývají stále považovány za „underdogs“, tedy horší, neboť nemají výhodu domácího hřiště. Vzhledem k vysokým kurzům se pak jedná o dokonalou příležitost vsadit.

Sázejte ve správnou chvíli

V NHL se téměř každý večer hraje několik zápasů. V takovém případě je velmi důležité vybrat si správnou příležitost k sázce. Na týmech se čas od času podepíše únava a potažmo i horší forma, takže i ty nejlepší týmy si jednou za čas prožijí sérii proher. Důležité je, abyste těchto situací uměli využít. Sázet proti velkému favoritovi, který je aktuálně v útlumu, může nabídnout také skvělou hodnotu. Jenom se toho nebojte!

Sázejte na výherní série

Důvěra a momentum jsou v hokeji považovány z hlavní výhody. Pokud tým prožívá výherní sérii, pravděpodobně mají dostatečnou důvěru a skvělou morálku, což se promítne do dobrých výsledků. Na druhou stranu neexistuje nic horšího než tým, který uvázl v sérii proher. Dávejte pozor na dobré a špatné série a svezte se s nimi. Sázet proti takovým sériím se moc nevyplácí.

Sledujte, kdo chytá

Brankáři jsou v sázení na hokej nejdůležitější, přesto je sázkaři nejčastěji přehlížejí. Některé týmy jsou dost dobré na to, aby vyhrávali i zápasy, do kterých nastoupí s náhradními brankáři, jiné jsou však na své brankářské jedničce maximálně závislí. Pokud nastane situace, kdy jeden z týmů je odpočinutý a mezi třemi tyčemi má brankáře číslo 1 a druhý tým jde do zápasu pouze se 24hodinovým odpočinkem a navíc se záložním brankářem, máte ideální příležitost vsadit s výhodou. Více vám o důležitosti brankáře v NHL prozradí tento článek.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář