NBA: Skryté ofensivní klenoty (na které hráče sázet over)

Úvod - Blog - NBA: Skryté ofensivní klenoty (na které hráče sázet over)
Prosinec.30.2019

Ve svém článku bych se chtěla zaměřit na pár hráčů, na které sázkovka vypisuje docela přijatelnou bodovou hranici a tito hráči tuto hranici, ve většině případů, překonávají. Co to znamená?

No přece sázet je na plusový počet bodů.

Kudrick Nunn

První z nich je Kundrick Nunn. U tohoto rozehrávače Miami Heat všechno klape tak, jak má. A to i přes to, ze je v NBA nováčkem!

Už i boookies pochopili, že tento klučina je opravdový talent a tak na něj už vypisují o něco vyšší bodovou hranici. I tak je ale tato hranice, alespoň podle mě, ještě docela dost přijatelná.

Kendrick hraje skvěle, k tomu mu Spoelstra věří i v těch rozhodujících okamžicích, a tak má Nunn v každém zápase opravdu dost střeleckých pokusů.

Mohl skončit kvůli domácímu násilí v kriminále, ale místo toho teď válí v NBA! Mohl pohřbít svou, ještě ani ne pořádně rozjetou, kariéru basketbalisty, ale srovnal si to nejspíš v hlavě (alespoň prozatím). Heat ho vytáhli z G-League, kam ho nasměrovala jeho povaha, ale jak říkám, v Miami mu dali šanci a on ji naplno využil.

Teď je Nunn nepostradatelný pro herní systém Heat a věřte, že horší to ani náhodou nebude. Spíše naopak.

Proto i přes to, že vypsaná hranice na něj stoupá a mnohým z vás tohle jméno nic neřekne, tak sázet na něj se opravdu vyplatí.

Přinejmenším prozatím mu to náramně klape, je to naprosto správný tým pro rozvoj jeho talentu, takže já osobně ho na tiket dávám docela často. Samozřejmě na plusový počet bodů a to samé chci doporučit i vám.

Tím druhým hráčem, o kterém chci psát je křídlo Houston Rockets Ben McLemore.

U většiny fanoušků slovo „Houston“ znamená James Harden. Teď taky Westbrook.

Jasné taky je, že soupeř se snaží ubránit právě tyhle dva, což dává ostatním více možností v útoku v útoku a trenér Rockets D´Antoni si je toho vědom. A právě proto Ben McLemore je často u zakončení útočných akcí Houstonu.

Ano musí toho místo těch dvou odmakat hodně i v obraně, ale Ben chytil neskutečnou formu, věří si a pro celý tým je jeho hra obrovským přínosem.

Nevidím žádný důvod, proč by mu ta jeho parádní forma nemohla vydržet i nadále a proto ho docela často přidávám na tiket, jak jinak než na plusový počet bodů.

V posledních zápasech proti např. Orlandu Magic, nebo San Antoniu Ben opravdu řádil.

Opravdu předvádí od začátku sezóny výkony, se kterými v Rockets ani moc nepočítali.

Věřili mu, to ano, ale nyní hraje opravdu nad očekávání.

A proto stejně jako s Nunnem není na co čekat, Ben McLemore znamená body a obrovský přínos pro svůj tým.

Michael Porter Jr. – největší basketbalový talent NBA

Ráda bych ještě zmínila Michaela Portera Jr. Toto jméno možná není pro většinu z vás moc známé, ale právě tento klučina byl ještě před dvěma lety považován za největší basketbalový talent v USA za poslední dekádu. Pak přišlo zranění. Záda trápila Michaela už z časů univerzity.

Nyní je toto šikovné křídlo po delší rekonvalescenci. Je fit a připraven konečně ukázat, čeho je schopen.

Prozatím netráví Michael na palubovce tolik času, většinou kolem 20 min za zápas, ale to je spíše proto, že ho trenér Malone prozatím šetří a do ostrých zápasů ho nasazuje opravdu velmi opatrně. Ví, co má v Michaelovi za poklad a nechce riskovat další zranění.

Je to hráč s obrovským potenciálem a pokud se mu vyhnou zranění, tak za rok nebo za dva z něj bude hvězda. O tom ostatně mluví i drtivá většina basketbalových expertů v USA.

Výhoda pro nás, sázkaře je to, že bookies si ho prozatím moc nevšímají a tak bodová hranice vypsaná na Michaela není nijak extra vysoká a on by jí měl v nejbližší budoucnosti pravidelně dosahovat dost snadno. Měli bychom toho tedy využít a bookies potrestat.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář