4 zajímavé strategie, které vám pomohou k lepšímu live sázení na NHL

Úvod - Blog - 4 zajímavé strategie, které vám pomohou k lepšímu live sázení na NHL
Srpen.7.2017

Pokud se věnujete live sázení na NHL, jistě nám dáte za pravdu, že kurzy vypisované během hry jsou velmi zajímavé. S live sázením na hokej je ovšem spjato hned několik překážek, kterým když podlehnete, máte zaděláno na problém.

Začínající sázkaři jsou kupříkladu zvyklí sázet bez předchozí analýzy, pouze na základě svých pocitů a emocí. Jedná se pouze o jednu z několika možných chyb, jimiž se můžete připravit o zisk. V tomto článku vám vyložíme 4 opěrné strategie, které vám pomohou okusit úspěch.

Předzápasový průzkum

Ziskový sázkař před zápasem vždycky provede průzkum, který mu pomůže k lepšímu pochopení faktorů schopných ovlivnit výsledek zápasu. Čím více si toho o zápasu zjistíte, tím méně vás během zápasu může něco překvapit.

Před zápasem je nejdůležitější zjistit si informace o tom, kteří hráči budou hrát, kteří hráči jsou ve formě, kteří hráči jsou zranění atd. Jakmile máte všechny informace a zjištěné skutečnosti jsou v souladu s vaším prvotním úsudkem, můžete vsadit.

Nechceš ztrácet čas předzápasovými analýzami? Inspiruj se u jiných!

Vyhněte se emocím

Pokud fandíte Pittsburgh Penguins, můžete být v pokušení vsadit na výhru Tučňáků i v případě, že zrovna prohrávají o několik gólů. I když kurz na výhru Penguins v takovém případě bude opravdu vysoký (i několikanásobně, alespoň v porovnání s předzápasovými kurzy), měli byste si po pravdě odpovědět, zdali je otočení hry vážně reálné.

Některé týmy samozřejmě mohou být specialisty na otáčení průběhu zápasů a v takovém případě je asi na místě vsadit, nicméně otáčet v NHL třeba o 3 góly je velice těžké. Tak těžké, že jen málokdy jsou vypsané kurzy skutečně výhodné (byť jsou opravdu vysoké).

Ještě než se tedy pustíte do další live sázky, párkrát se zhluboka nadechněte a odpovězte si: „Kolikrát za život jsem takový scénář viděl? A kolikrát by můj tip musel vyjít, aby mi to zaplatil nabízený kurz?“

Nenechte se do sázení nutit

Při sledování NHL budete mít často pocit, že si musíte vsadit bez ohledu na to, zdali máte dobrý tip (v závislosti na dostupných informacích a čtení zápasu). To vás v dlouhodobém hledisku bude stát spoustu peněz. Jestliže se tedy chcete stát ziskovým sázkařem, měli byste se naučit nesázet vždycky a všude, ale vstoupit do hry pouze v případech, kdy je to výhodné.

Zvažte možnosti zajištění sázky

Zajištění sázky je způsob, kterak v různých časových okamžicích vsadit na rozdílné sázkové příležitosti a tím si zajistit zisk (nebo snížit ztrátu), ať už výsledek bude jakýkoliv. Live sázení je přitom pro zajišťování sázek naprosto ideální prostředek.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář