Týden se s týdnem sešel a na řadu tak opět přichází pokračování pravidelné rubriky „Tikety týdne“. Dneska se do našeho výběru toho nejzajímavějšího, co tikety areny sázkových kanceláří Tipsport, Chance a Fortuna nabídly, nevešel ani jeden sázkařský fail. Avšak TOP tikety se to jenom hemží! V následujících řádcích si společně odvyprávíme inspirativní příběhy borce, který vyhrál přes půl milionu korun i tipéra, který dokonale proměnil padesátikorunový vklad ve výhru převyšující 90.000,- Kč!

1) Sázkař oškubal Tipsport o 96.500,- Kč. Vyšla mu sázka na SbornouTikety týdne: Půl MEGA v kapse i dokonale zužitkovaných 50,- Kč!

Maximum vytěžil ze 7. kola skupinové fáze na probíhajícím Mistrovství světa v hokeji 2019 na Slovensku klient sázkové kanceláře Tipsport s přezdívkou fila92. Ten 21. května vsadil 50.000,- Kč na to, že Rusové vyhrají i 7. zápas na turnaji a zdolají dalšího velkého adepta na zlato – Švédsko.

To se i stalo. Hráči Sborné přestříleli Švédy 7:4 a příležitost s kurzem 1,93 tak byla vyhodnocena jako výherní. Fila92 si tak přišel na výhru 96.500,- Kč, respektive čistý zisk 46.500,- Kč.

2) Vsadit osud 30 tisíc do rukou exotických sázek? Tentokrát se to vyplatiloTikety týdne: Půl MEGA v kapse i dokonale zužitkovaných 50,- Kč!

Poměrně exotické sázky umístil na svůj AKU tiket klient Fortuny 9iz***. Ten svěřil svých 30.000,- Kč do rukou brazilského zápasu juniorských týmů U20 a basketbalového klání ve Španělsku. Vypsané kurzy činily 1,91, respektive 1,40, a po vzájemném vynásobení daly dohromady celkový kurz 2,67. Typologicky šlo v obou případech o tip 1: výhra domácích.

ČTĚTE TAKÉ:  Sázení na penalty

Oba zápasy skončily tak, jak z pohledu autora výše přiloženého lístku měly. Třicetitisícový vklad se tak proměnil ve výhru 80.100,- Kč.

3) Tikety týdne mají vítěze: Borce, který si přišel na více než půl MEGA

Tikety týdne: Půl MEGA v kapse i dokonale zužitkovaných 50,- Kč!

Veleúspěšný týden má za sebou i klient sázkové kanceláře Tipsport s přezdívkou Michal1477. Ten 21. května vsadil 50 tisíc korun na AKU tiket s celkem 5 sázkami; 2 fotbalovými, 2 hokejovými a 1 tenisovou. S dílčími kurzy od 1,21 do 1,89. V tomto případě šlo typologicky o:

  • 4x tip na výhru jednoho ze soupeřů
  • 1x tip na to, že v zápase padne více než 2 góly.

I tentokrát se jednalo o ukázkový výherní tiket, který sázkaři Michal1477 přinesl 516.000,- Kč! V tu se proměnil padesátitisícový vklad po vynásobení celkovým kurzem 10,32.

4) Tomu se říká „vytěžit z minima maximum“!

Tikety týdne: Půl MEGA v kapse i dokonale zužitkovaných 50,- Kč!

Ačkoliv je vklad 50,- Kč velice blízký minimální pětikorunové hranici, jeden z klientů společnosti Chance nám v uplynulém týdnu ukázal, že i tak se z něj dá vytěžit parádní výhra atakující hodnotu 100 tisíc. Dotyčný tipér si zjevně provedl pečlivou analýzu předmětných zápasů hokejového MS a na přiložený AKU tiket nakombinoval:

  • 2x tip na výhru domácích
  • 2x tip na výhru hostů
  • 2x tip na to, že v zápase padne více než 5,5 gólu
  • 1x tip na to, že v zápase padne více než 4,5 gólu
  • 1x tip na to, že v zápase padne více než 6,5 gólu
  • 1x tip na to, že v zápase padne méně než 5 gólů
  • 1x dvojtip na neprohru hostů
ČTĚTE TAKÉ:  Sázení na sport: Pro zábavu versus pro zisk

Dílčí kurzy z nedlouhého intervalu od 1,69 do 3,83 daly po vzájemném pronásobení dohromady celkový kurz monstrózní výše – 1.807,41.

Jakkoliv to patrně působí neuvěřitelně, kompletní desatero sázek bylo vyhodnoceno ve prospěch autora výše přiloženého tiketu. Na jeho účet tak s rizikem pouhých 50 korun přiteklo o pár hodin později 90.370,50 Kč!

5) 3 góly, 3 trefy do černého!

Tikety týdne: Půl MEGA v kapse i dokonale zužitkovaných 50,- Kč!

Dnešní pokračování rubriky „Tikety týdne“ zakončíme v Tipsport tiket areně, kde se 21. května krátce před 20. hodinou objevil tento KOMBI tiket od LaccoMonne. Ten vsadil 25 tisíc korun na trio příležitostí, které rozřadil do skupin A, B a C. Osud zmíněného obnosu měli v ruce ruští hráči Jevgenij Dadonov, Alexandr Ovečkin a Michail Grigorenko, kteří se dle názoru – no, spíš zbožného přání sázkaře – měli alespoň 1x prosadit ve šlágru proti Švédsku.

Zmínění borci skutečně přispěli k výhře Ruska 7:4, což z pohledu LaccoMonne znamenalo super výhru 390.062,50 Kč!

6) Máte příspěvek do rubriky “Tikety týdne”?

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je Vaše!

Podařilo se Vám v poslední době poskládat vítězný TOP tiket, anebo ukázkový sázkařský fail, se kterým byste se rádi pochlubili? Neváhejte a napište nám o něm do komentářů! Rádi váš počin uveřejníme v dalším díle s názvem “Tikety týdne”!

Děkujeme za spolupráci!