Po týdnu opět nastal čas prolustrovat tiket areny největších sázkových kanceláří působících v České republice – tj. Tipsportu, Chance a Fortuny – a podívat se na TOP tikety i největší sázkařské faily uplynulých 7 dní. Například, absolutně neuvěřitelný kousek se podařil sázkaři, který vklad 444,- Kč rozmnožil na více než 190 tisíc. Na opačném pólu „spektra úspěšnosti“ stojí smolař, který trestuhodným způsobem promrhal 90.000,- Kč. A k vidění dnešní pokračování pravidelné rubriky „Tikety týdne“ přináší i obrovsky riskantní sázenku, kterou její autor vsadil všanc 100 tisíc kvůli potenciálnímu zisku 38 papírů. Jak to dopadlo?

1) Koblížek překonal brankáře hostů a „Tikety týdne“ měly vítěze!

Tikety týdne: Jeden sázkař udělal z 4 stovek 190 tisíc, jiný o 100.000,- Kč trestuhodně přišel. Je na co koukat!Klient sázkové kanceláře Tipsport s přezdívkou Simir0610 ovládl v pořadí 2. říjnové pokračování seriálu „Tikety týdne“ díky jedinému, avšak pořádně vychytanému tipu. Co si budeme povídat, sázky na 1. českou hokejovou ligu (2. nejvyšší tuzemskou soutěž) nejsou kdovíjak časté. Simir0610 vsadil 444,- Kč na to, že se hráč Kadaně Tomáš Koblížek 7. října prosadí na ledu Třebíče. O jak „pravděpodobnou” sázku šlo dokládá před zápasem vypsaný kurz ve výši 430. Světe div se, Koblížek v čase 52:57 snížil na 3:2 a vykřesal tak pro hosty šanci. Ačkoliv Kadaň nakonec prohrála v Třebíči 5:3, Simir0610 mohl slavit – po vynásobení vkladu monstrózním kurzem 430 totiž zkasíroval 190.920,- Kč!

2) 4 zápasy milionářské Champions League přinesly 8,5násobné zhodnocení vkladuTikety týdne: Jeden sázkař udělal z 4 stovek 190 tisíc, jiný o 100.000,- Kč trestuhodně přišel. Je na co koukat!

Mezi úspěšné sázkaře se 2. října 2019 zařadil i klient Fortuny registrovaný pod přezdívkou ren***. Vhodně totiž nakombinoval 4 zápasy 2. kola základních skupin Champions League a v dotyčných utkáních správně tipl vítěze. Byl přesvědčen, že Dortmund vyhraje na Slavii, Barcelona si na Camp Nou poradí s Interem, Chelsea si odveze 3 body z hřiště Lille a Liverpool doma coby úřadující vítěz Ligy mistrů porazí rakouský Salzburg. Jak již patrně víte, přesně tak se i stalo. Vklad 600,- Kč se po vynásobení celkovým kurzem 8,56 (jednotlivé kurzy spadaly do intervalu od 1,30 do 2,08) doslova během 5 hodin proměnil v 5.136,- Kč. Jediným minusem této sázenky je tak skutečnost, že nebyla podána třeba za 10 tisíc. Pokud vás vyobrazený TOP tiket zajímá detailně, doporučujeme vám podívat se na podrobný rozbor tiketu.

ČTĚTE TAKÉ:  To je POHÁDKA! Sázkař vyhrál 2,8 MEGA s rizikem 19 tisíc a ovládl poslední zářijové Tikety týdne!

3) Sólokapr za 150 papírů!Tikety týdne: Jeden sázkař udělal z 4 stovek 190 tisíc, jiný o 100.000,- Kč trestuhodně přišel. Je na co koukat!

Hráč AleshO2 sází u Tipsportu a 8. 10. 2019 se mu povedl pořádný sólokapr. Tedy pardon, sólo tiket. Zmíněný klikař byl očividně bytostně přesvědčen, že v utkání KHL mezi CSKA Moskva a hokejisty Chabarovsku padne více než 4,5 gólu. Bez ohledu na to, zda a kolikrát se prosadí domácí nebo hosté. Šlo o celkové číslo. Nutno přitom zdůraznit, že AleshO2 byl napnutý jako struna až prakticky do samého závěru zápasu. CSKA totiž 5 minut před koncem vedli 4:0. Když pak český legionář ve službách Chabarovsku Tomáš Zohorna korigoval na konečných 4:1, mohl se konečně uvolnit a začít královsky slavit. Nejenže nepřišel o vklad 68.270,- Kč, ale na jeho hrací účet rázem přiteklo 150.194,- Kč! Čistý zisk? Ano, počítáte správně: 81.924 korun!

4) Sázkařský fail jako z učebnice aneb návod, čeho se při tipování vyvarovatTikety týdne: Jeden sázkař udělal z 4 stovek 190 tisíc, jiný o 100.000,- Kč trestuhodně přišel. Je na co koukat!

Kdyby byli při sázení všichni tak úspěšní jako výše jmenované trio borců, sázkové kanceláře by zkrachovaly. Naštěstí pro ně jsou tu i hráči jako tominecko9, který sází u Chance. Ačkoliv jsme dotyčného v seriálu „Tikety týdne“ již několikrát zmiňovali v souvislosti s výherními lístky, tentokrát stojí na opačné straně barikády. 7. října si na své konto připsal ukázkový sázkařský fail, když špatně odhadl tenisový duel, ve kterém změřili síly Kanaďan s českými kořeny Vasek Pospisil a Sebastian Diego Schwartzman. Tominecko9 předpokládal vítězství argentinského hráče, na jehož triumf byl vypsaný kurz 1,35. Po 2 setech se však z vítězství radoval prvně jmenovaný Pospisil. Vklad 90.317,50 Kč se tak nejenže neproměnil na více než 121 tisíc, ale zcela se rozplynul. Bídně dopadli i další 4 hráči, kteří se tiketem inspirovali.

ČTĚTE TAKÉ:  Analýza fotbalové MLS – Venkovní vítězství jsou spíše ojedinělá

5) Arsenal smetl soupeře v EL a potěšil nejen vlastní příznivce

Tikety týdne: Jeden sázkař udělal z 4 stovek 190 tisíc, jiný o 100.000,- Kč trestuhodně přišel. Je na co koukat!

Londýnští „Gunners“ svým fanouškům dlouhodobě příliš radosti nedělají, pojem „trofej“ začíná být na Emirates Stadium s trochou nadsázky cizím slovem a samozřejmostí již není ani účast v základní skupině Ligy mistrů. Minulou sezonu se „Kanonýři“ kvalifikovali pouze do Evropské ligy a ve čtvrtek 3. října tak přivítali v 2. utkání základní skupiny F belgický Lutych. Angličané zvítězili jednoznačně 4:0 a vedle všech svých fanoušků potěšili i klienta sázkové kanceláře Tipsport Egoist32. Ten si s jednodenním předstihem vsadil za 100.000,- Kč právě na vítězství domácích Angličanů. Po skončení zápasu a vyhodnocení tiketu se tak Egoist32 mohl radovat z čistého zisku 38 tisíc. Tentokrát to vyšlo, ale nám zpětně nezbývá než konstatovat, že riskovat 100 tisíc kvůli celkovému 1,38 je velice nevýhodné, riskantní a netaktické.

6) Máte příspěvek do rubriky “Tikety týdne”?

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je Vaše!

Podařilo se Vám v poslední době poskládat vítězný TOP tiket, anebo ukázkový sázkařský fail, se kterým byste se rádi pochlubili? Neváhejte a napište nám o něm do komentářů! Rádi váš počin uveřejníme v dalším díle s názvem “Tikety týdne”!