Sázení proti veřejnosti (sázkový systém)

Úvod - Blog - Sázení proti veřejnosti (sázkový systém)
Duben.4.2016

Sázení proti veřejnosti je jeden z nejpopulárnějších a zároveň také nejjednodušších metod, které sportovní fanoušci používají. Logika tohoto sázkového systému je jednoduchá – pokud sázíte, tak pouze proti veřejnosti, respektive proti veřejnému mínění.

Vtip je v tom, že jakmile v zápase nastoupí populární, světově uznávaný tým, veřejnost na jeho výhru začne bezhlavě sázet, takže kurz na výhru jeho soupeře vyletí do nebeských výšin (bookmakeři se kvůli potlačení rizik snaží sázkaře přilákat i k opačné sázce). A to třeba i v případě, kdy soupeř daného týmu má vysokou kvalitu – v těchto kurzech se tak často nachází hodnota, která je středobodem úspěšného kurzového sázení.

Sázet proti veřejnosti se pochopitelně nevyplatí vždy a všude. Je třeba vybírat si zápasy, v nichž proti sobě nastupují kvalitativně podobné týmy. Přitom platí, že čím vyšší kurz na outsidera je nabízen, tím menší šance na výhru tento outsider musí mít, abyste v dlouhodobém horizontu při takovém sázení byli ziskoví.

Sázení proti veřejnosti – na co se připravit?

Sázení proti veřejnosti patří mezi sázkové systémy, které mohou nabídnout poměrně vysoký zisk. Na druhou stranu si však musíte uvědomit, že sázení na vysoké kurzy obvykle znamená menší úspěšnost. Jinými slovy řečeno – zatímco favorit vyhraje většinu zápasů, outsider vybojuje jen jeden z několika pokusů (což vzhledem k vysokému kurzu nemusí vadit)…čímž se dostáváme k důležitosti bankrollu.

Čím menší je úspěšnost daného týmu (opět si musíme uvědomit, že úspěšnost týmu neznamená úspěšnost/ziskovost sázky), tím vyšší bankroll musíte mít na sázení připraveni. A to z jednoho jediného důvodu – aby vám peníze na sázení nedošly dříve, než se vám začnou vracet z úspěšných sázek.

Pokročilí sázkaři, kteří tento sázkový systém využívají, uvádí, že prostřednictvím sázení proti veřejnosti se jim daří zvýšit svou dlouhodobou návratnost o 1 – 5%…což může být právě ten rozdíl mezi úspěšným (ziskovým) a neúspěšným (ztrátovým) sázením.

Může vás zajímat:

Rozpisy: Jistý zisk ze slepého sázení podle výšky kurzů

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář