Velikonoce jsou zdárně za námi a tak nastal nejvyšší čas zhlédnout společně nejlepší tikety, které tuzemští sázkaři u společností Tipsport, Chance a Fortuna za sváteční období podali. Kvartetu zbylých šťastlivců vládne za uplynulých 7 dní úspěšný sázkař, kterému vymazlená sázenka přinesla výhru necelého půl milionu korun. Zkrátka a dobře – i tentokrát bude na co koukat. Tím si buďte jisti!

1) Riskovat 60 tisíc? Když je motivace, dá se všechnoNejlepší tikety z Velikonoc: Vládne borec, který oškubal Tipsport o PŮL MÍČE. Inspirujete se?

60.000,- Kč na území České a Slovenské republiky rozhodně nepředstavuje zanedbatelnou částku, kterou by si výraznější procento populace mohlo dovolit riskovat. Úspěšný sázkař japa116837, který pod touto přezdívkou sází u Tipsportu, to však 21. dubna zkusil. Borec, který se v mezi nejlepší tikety probojovává opakovaně, vsadil 60 „papírů“ na AKU tiket s 5 tipy o dílčích kurzech od 1,08 do 1,86. 3x tipoval na to, že v zápase padne více než 2,5 gólu a 2x na to, že v zápase padne více než 0,5 gólu.

Zmíněné podmínky byly ze 100 % splněny a nemalý vklad se tak po vynásobení celkovým kurzem 4,50 proměnil ve více než čtvrt milionu; konkrétně 270.000,- Kč!

2) Mezi nejlepší tikety se o Velikonocích zařadila i basketbalová srdcovkaNejlepší tikety z Velikonoc: Vládne borec, který oškubal Tipsport o PŮL MÍČE. Inspirujete se?

Nemusíte vyhrávat zrovna statisíce, abyste nakoukli do našeho souhrnu s TOP tikety. Důkazem budiž klient Fortuny kur***, který 22. dubna vyhrál 2.250,- Kč díky dvěma úspěšným tipům na výsledek (remízu) basketbalových utkání na Ukrajině a v Turecku. Vzhledem k tomu, že dílčí kurzy „seděly“ v obou případech na vysoké hodnotě 15,00, stačil k této fajnové výhře jen 10korunový vklad. Akorát si kur*** nyní zřejmě vyčítá, že nevsadil více…

ČTĚTE TAKÉ:  Tikety týdne: 230 papírů v kapse i smolař, který zchudl o majlant!

3) Velikonoční šampion oškubal Tipsport o téměř půl MEGANejlepší tikety z Velikonoc: Vládne borec, který oškubal Tipsport o PŮL MÍČE. Inspirujete se?

Pořádně bohatou nadílku si o Velikonocích 2019 vykoledoval Aircross, který aktuálně oškubal Tipsport o úctyhodnou částku 492.000,- Kč! Povedlo se mu to díky AKU tiketu s 5 sázkami namixovanými z nejvyšších lig v:

  • Turecku,
  • Itálii,
  • Německu,
  • Holandsku,
  • a Portugalsku.

Co do typologie postačily sázkaři Aircross základní tipy, tedy 4 sázky na výhru domácích a 1 tip na výhru hostů. A protože hráči Galatasaraye, Juventusu, Leverkusenu, Ajaxu i Porta své úlohy zvládli na jedničku, nic nebránilo vynásobení dílčích kurzů z intervalu od 1,15 do 1,54, respektive celkového kurzu vkladem rovných 120 tisíc. Vyhrát 492.000,- Kč, to se jen tak nevidí!

4) Lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše!
Nejlepší tikety z Velikonoc: Vládne borec, který oškubal Tipsport o PŮL MÍČE. Inspirujete se?

Výše přiložený Chance tiket nejlépe charakterizuje jedno z nejznámějších českých přísloví. Své o tom ví tipér bak188604, který díky řešenému AKU tiketu mohl z ďábelského vkladu 6.666,- Kč vyhrát přesně 454.221,24 Kč. To by ale muselo všech 8 tipů skončit jak mělo a hlavně – bak188604 by musel vyčkat na vyhodnocení všech příležitostí.

To ale dotyčný autor neudělal a po vyhodnocení většiny sázek se rozhodl nehazardovat, nepokoušet štěstí, a využil možnosti „předčasně vyplatit“. A dobře udělal! Zatímco se nyní může radovat z „částečné“ výhry 61.060,56 Kč, v opačném případě by přišel jak o potenciální výhru, tak samozřejmě i „šestkový“ vklad. Neapol totiž neporazila Bergamo a hráči Midtjyllandu nestačili na kodaňské Bröndby, jak bak188604 doufal.

ČTĚTE TAKÉ:  Sázkový systém Fibonacci

Tomu se říká štěstí v neštěstí!

5) Pajamili se přesvědčil o tom, že i celkový kurz 2100 může přinést kýžené ovoceNejlepší tikety z Velikonoc: Vládne borec, který oškubal Tipsport o PŮL MÍČE. Inspirujete se?

A na samotný závěr dnešního souhrnu si dáme takovou lahůdku z Tipsport tiket areny, která mezi nejlepší tikety rozhodně patří. Pajamili, jak si dotyčný sázkař na internetu přezdívá, totiž vsadil 16. dubna „pouhých“ 150 korun na Extratip tiket s celkem 11 fotbalovými sázkami, které mu vzhledem k výši dílčích kurzů (od 1,68 do 4,80) po vzájemném vynásobení slibovaly celkový kurz bez onoho Extratipu v podobě zápasu Juventus-Ajax 2100,95, a s Extratipem 3529,60.

Na čtvrtfinálovou odvetu mezi Juventusem a Ajaxem se sice Pajamili spolehnout nemohl, protože amsterdamský celek favorizovaný turínský velkoklub dokonale zaskočil (a hlavně vyřadil z Champions League), ale i tak si ze stopadesátikorunového vkladu vykouzlil radost ve výši 315.142,50 Kč!

6) Máte příspěvek do rubriky “Tikety týdne”?

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je Vaše!

Podařilo se Vám v poslední době poskládat vítězný TOP tiket, anebo ukázkový sázkařský fail, se kterým byste se rádi pochlubili? Neváhejte a napište nám o něm do komentářů! Rádi váš počin uveřejníme v dalším díle s názvem “Tikety týdne”!

Děkujeme za spolupráci!