Live streamy ze sportovních událostí a sázení naživo

Úvod - Blog - Live streamy ze sportovních událostí a sázení naživo
Září.18.2017

Fotbal a hokej na internetu můžete sledovat zdarma a to dokonce v HD kvalitě. Tyto přenosy svým zákazníkům poskytují některé sázkové kanceláře. Prozradíme vám, ve kterých sázkových kancelářích najdete živé přenosy. A přidáme návod, jak si tyhle live streamy pustit. Nebojte se, je to velmi jednoduché.

Co jsou live streamy (živé přenosy)?

Live streamy jsou platformy, které vám umožňují sledovat zápas naživo na vašem počítači, aniž byste přitom byli odkázáni na nabídku televizních stanic. V podstatě se jedná o takovou nezávislou televizi, kterou v současné době nabízí už všechny sázkovky.

Abyste si live streamy mohli pustit i vy, nepotřebujete žádné speciální vybavení. Stačí opravdu jenom počítač, internetový prohlížeč a dostatečně rychlý internet. Dále je potřeba také přístup na váš sázkový účet u té které sázkovky, což je nejspíš logické. Sázkovky nefungují na principu charity, živé přenosy je něco stojí, takže je pouští pouze mezi „své zákazníky“.

Vlastnit účet u dané sázkové kanceláře je asi největší problém celého live streamování, protože sázkové kanceláře, které operují na našem území, ze zákona vyžadují registraci zákazníka. A ta mimo jiné obsahuje nutnost autorizace zákazníka v kamenné pobočce. Pokud vám ovšem je 18 let, nic vám nebrání registraci dokončit. Registrace nebolí a ani nic nestojí.

Live streamování v prostředí sázkovky má ovšem i svoje výhody. Tou hlavní je samozřejmě možnost sázet na dané události během přenosu. Šikovnému tipaři, kteří dokáže z dění na hřišti odhadnout pravděpodobnosti, to může přinést pěkný zisk. Bookmakeři totiž obvykle mají na starosti vypisování kurzů u několika sázkových příležitostí naživo, přičemž je docela zřejmé, že všechny tyto události nedokážou pečlivě sledovat. Tím vznikají chyby a příležitosti, jak se napakovat.

Streamy zdarma na internetu – nabídka sázkovek

V nabídce českých sázkových kanceláří se nachází přenosy z celé řady různých sportovních odvětví, fotbalem počínaje, koňskými dostihy konče. Specialistou na fotbalová utkání je sázkovka Fortuna, kde najdete živé fotbalové streamy zápasů 2. české ligy (FNL), ale také většinu přenosů z nejvyšší české fotbalové soutěže. K dispozici zde bývají také přenosy z německé ligy, italské ligy, španělské ligy, francouzské ligy, irské ligy, ruské ligy a z dalších několika lig.

Specialistou na hokej live stream je potom Tipsport, který je hlavním sponzorem naší nejvyšší hokejové soutěže. Kromě zápasů Extraligy na Tipsportu pravidelně vysílají i zápasy z KHL a NHL.

Mezi další poskytovatele live streamů patří Chance. Tato sázkovka je takovou všehochutí obou dříve jmenovaných sázkovek.

Výhody live streamů (živých přenosů)

  • přístup ke spoustě sportovních událostí, které se v televizní ani nevysílají
  • sledování zápasů zdarma (nebo za symbolickou cenu, například sázky alespoň 30 korun v rámci daného měsíce)
  • možnost sázet během sledování zápasů
  • velmi zajímavé kurzy, které jsou často výhodnější, než kurzy vypsané před utkáním

Nevýhody live streamů (živých přenosů)

  • musíte vlastnit účet u dané sázkovky
  • musíte vlastnit počítač
  • musíte mít dostatečně rychlý internet

Zdroj: KS

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář