Začal se Liverpool pod tlakem třást?

Úvod - Blog - Začal se Liverpool pod tlakem třást?
Únor.6.2019

Liverpool v pondělí večer remízoval s West Hamem 1:1, čímž zkrátil své vedení nad druhým Manchesterem City už jen na tři body. Navzdory faktu, že Liverpool stále vede, je otázka v nadpisu článku více než relevantní.

Po zdánlivě nepřekonatelné formě vybojoval tým Jurgena Kloppa v posledních zápasech Premier League dvě remízy proti týmům ze středu tabulky. Lídři týmu Mohamed Salah a Roberto Firmino nebyli tak draví, což se projevilo až neobvyklou klidností při remíze.

Třetí díleček dynamického frontového útoku Reds Sadio Mane v obou remízách skóroval, ale nevypadal tak nebezpečně, jako na začátku sezóny. Teorie, že pokud útočné trio bude ticho, Liverpool nemá co jiného nabídnout, se začíná jevit jako pravdivá.

Liverpool proti Hammers zkrátka vyplýtval nápady, což přispělo k frustraci trenéra Jurgena Kloppa stejně jako fanoušků.

Nebylo by žádným velkým překvapením, kdyby si Liverpool nechal titul utéct mezi prsty. Tento klub v minulosti již dokázal závod o titul se 4bodovým vedením prohrát.

Nicméně, Liverpool vypadá mnohem silnější, než jeho předchůdce v roce 2014. V obraně i v útoku byli až donedávna nesmírně silní. Příštích pár týdnů bude pro Reds pořádným testem.

Během sezóny vždycky musíte projít horším obdobím a neměli bychom zapomínat, že Liverpool stále jenom dvakrát remízoval. Není to tedy, jako by utržil dvě porážky.

Co remízy přinesly je fakt, že úřadující šampion Manchester City má šanci dostat se ve středu večer na vrchol tabulky. Potom Reds budou muset reagovat a ukáže se, zdali mají dostatek mentální odolnosti.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář