Květen platí za zamilovaný měsíc. Do dalšího pokračování seriálu „Tikety týdne“ jsme proto soustředili 5 borců, kteří budou na 5. měsíc roku 2019 vzpomínat s opravdovou láskou. Nejlepší počin se v uplynulých 7 dnech podařil sázkaři, který oškubal Tipsport o 416.000,- Kč. Na co on i zbylé kvarteto úspěšných tipérů vsadil?

1) St. Etienne vyhrálo v Monaku, sázkaři díky tomu přiteklo 166 tisícTikety týdne: Zamilovaný Máj odstartovala super výhra 400 tisíc, ale i další TOP tikety

Začneme v Tipsport tiket areně, kde se 5. května objevil výše přiložený lístek od hráče Safros1, který vsadil 50 tisíc korun na výsledek utkání 35. kola francouzské Ligue 1 mezi Monakem a Saint Etienne. Safros1 byl přesvědčen, že duel vyhrají hosté. Nešlo přitom o žádnou tutovku, což dokazuje vypsaný kurz, který před zápasem činil 3,32.

Hosté nakonec Monako přestříleli v poměru 2:3 a mohli slavit 3bodový zisk do tabulky, kterým si upevnili náskok na 4. místě. Autorovi předmětného tiketu díky tomu přiteklo na hrací účet 166.000,- Kč!

2) Live sázka na výhru Plzně za nepříznivého stavu přinesla své ovoceTikety týdne: Zamilovaný Máj odstartovala super výhra 400 tisíc, ale i další TOP tikety

Program 1. kola nadstavbové skupiny o titul uzavřel v neděli 5. května od 18:00 hraný šlágr Plzeň-Jablonec. A právě pouze na tomto zápasu klient Fortuny mda*** postavil výše přiložený live tiket.

Severočeši po 1. poločase v Plzni překvapivě vedli 0:1. Vypsaný kurz na výhru domácích v tuto chvíli činil rovných 8. A přesně toho se mda*** rozhodl využít, což se mu nakonec s obrovskou dávkou nervů povedlo na výbornou. Viktoria v poslední desetiminutovce vývoj duelu skutečně otočila, zápas vyhrála 2:1 a stáhla tak náskok vedoucí Slavie na 2 body. Z pohledu autora této live sázky to znamenalo zhodnocení 7tisícového vkladu na perfektní výhru 56.000,- Kč!

ČTĚTE TAKÉ:  Tiket arena: K vidění bylo MAXIKOMBI s výhrou 216.000,- Kč i super zhodnocení 540 korun!

3) Tikety týdne ovládl borec, který vyhrál 416 tisíc

Tikety týdne: Zamilovaný Máj odstartovala super výhra 400 tisíc, ale i další TOP tikety

Jak už jsme zmínili v úvodu, roli největšího borce dnešního pokračování seriálu „Tikety týdne“ obsadil klient sázkové kanceláře Tipsport, který na internetu vystupuje pod přezdívkou japa116837. 4. května vsadil 50.000,- Kč na AKU tiket s 6 sázkami na to, že v předmětných zápasech „v 1. poločasu padne více než 0,5 gólu“. Vypsané kurzy od 1,27 do 1,53 daly po vzájemném vynásobení dohromady celkový kurz 8,32.

A vzhledem k tomu, že ve všech zápasech skutečně alespoň 1 branka padla, mohl se japa116837 radovat z výhry 416 tisíc.

4) 2 vymodlené góly z NHL se zasloužily o téměř 90tisícovou výhru

Tikety týdne: Zamilovaný Máj odstartovala super výhra 400 tisíc, ale i další TOP tikety

Alespoň 1 gólový zásah Schwartze a Teravainena v utkáních zámořské NHL mezi St. Louis a Dallasem, respektive Carolinou a NY Islanders. Přesně to potřeboval klient (či spíš klientka) společnosti Chance s přezdívkou veronika36, která vsadila na 2 příležitosti s kurzy 2,70 a 3,40 vklad ve výši 9.600,- Kč.

ČTĚTE TAKÉ:  Fanoušci Liverpoolu jsou po remíze s Leicesterem pěkně naštvaní

Oba zmínění kanonýři brankáře soupeře skutečně překonali. Ze sázkařského pohledu hráčky veronika36 to znamenalo výhru 88.128,- Kč!

5) Riskovat 60 tisíc? Vše záleží na možnostech

Tikety týdne: Zamilovaný Máj odstartovala super výhra 400 tisíc, ale i další TOP tikety

Pravda, riskovat vklad 62 tisíc si může málokdo. Pokud vám to ale finanční rozpočet umožňuje a víte, že se v případě neúspěchu nedostanete do existenčních problémů, proč to nezkusit, no ne?!

Své o tom ví sázkař, který u Tipsportu sází pod nickem dmarek92. Právě ten 4. května vsadil 62 tisíc na 2 tenisové duely. Osud obrovského vkladu závisel na výhrách Tsitsipase nad Goffinem a Zverevem nad Pelkou.

Tak se i stalo a dmarek92 se mohl radovat ze 115.940, ve které se vklad po vynásobení celkovým kurzem 1,87 proměnil.

6) Máte příspěvek do rubriky “Tikety týdne”?

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je Vaše!

Podařilo se Vám v poslední době poskládat vítězný TOP tiket, anebo ukázkový sázkařský fail, se kterým byste se rádi pochlubili? Neváhejte a napište nám o něm do komentářů! Rádi váš počin uveřejníme v dalším díle s názvem “Tikety týdne”!

Děkujeme za spolupráci!