První dubnové pokračování pravidelného seriálu „Tikety týdne“ ovládl klient sázkové kanceláře Tipsport, který jednu z největších společností tohoto druhu na českém trhu oškubal o více než 600 tisíc korun. Vedle TOP tiketů se ale v následujících řádcích společně podíváme i na ukázkový sázkařský fail sázkaře, který svým lístkem sice inspiroval více než 100 hráčů, ale se 40tisícovým vkladem i potenciální výhrou se nakonec musel rozloučit.

1) Hokejový KOMBÍK přinesl sázkaři výhru přes 600 tisíc korunTikety týdne: Začátek dubna patřil borcovi, který oškubal Tipsport o 600 papírů

Když se něco nakousne, mělo by se to i hned doříct. Proto se jako první sluší prezentovat výše přiložený TOP tiket tipéra, který u Tipsportu sází pod číslem 194114. Na svůj povedený KOMBI tiket umístil celkem 9 hokejových příležitostí, které rozřadil po jedné do 9 skupin A-I. Typologicky nevymýšlel žádné složitosti a vklad 973 korun svěřil do rukou 9 střelců, od kterých očekával v dotyčných zápasech alespoň 1 branku. Maximální výhra mohla v ideálním případě činit 5.339.824,- Kč!

Endre Medby však nedobrovolně trhnul partu, branku nevstřelil a celkový kurz 5 488 tak snížil. I tak si ale sázkař přišel na úžasných 603.112,74 Kč a s přehledem ovládl první dubnové „Tikety týdne“.

2) Nemusí pršet. Stačí, když kapeTikety týdne: Začátek dubna patřil borcovi, který oškubal Tipsport o 600 papírů

Se značně skromnější výhrou se spojil sázkař Fortuny hod***, který 6. dubna vsadil 3.000,- Kč na 2 výhry domácích s dílčími kurzy 1,40 a 1,95. Sobotní šlágr italské Serie A mezi Juventusem a AC Milán doplnilo turecké klání Galatasaraye s Yeni Malatyaspor.

ČTĚTE TAKÉ:  Tikety týdne: Zamilovaný Máj odstartovala super výhra 400 tisíc, ale i další TOP tikety z říše snů

3 body v obou případech zůstaly doma a hod*** tak vyhrál 8.190,- Kč! Nemusí pršet. Stačí, když kape. No ne?!

3) Štamgast rubriky „Tikety týdne“ zase úřadovalTikety týdne: Začátek dubna patřil borcovi, který oškubal Tipsport o 600 papírů

Zadnik2, jak si úspěšný sázkař z řad Tipsportu na internetu přezdívá, se v rubrice „Tikety týdne“ objevuje pravidelně. A co víc – zatím vždy to bylo v souvislosti s TOP tikety, nikoliv sázkařskými faily. Nejinak je tomu nyní. Zadnik2 aktuálně vyhrál 433.550,- Kč díky tomu, že mu vyšel AKU tiket se 4 fotbalovými tipy na zápasy ve Španělsku, Německu a Belgii. Dílčí kurzy z intervalu od 1,15 do 1,81, které daly dohromady celkový kurz 2,99, se týkaly:

  • 2x tipu na to, že domácí v zápase vstřelí více než 0,5 gólu;
  • 1x tipu na to, že domácí v zápase vstřelí více než 1,5 gólu;
  • 1x dvojipu na to, že domácí zvítězí a v zápase vstřelí více než 1,5 gólu.

Efektivní zhodnocení vkladu ve výši 145.000,- Kč, co říkáte?

4) Mechilek inspiroval více než 100 hráčů. Ostrouhali všichniTikety týdne: Začátek dubna patřil borcovi, který oškubal Tipsport o 600 papírů

Hodně rychle by na uplynulý týden nejradši zapomněl sázkař Chance mechilek, který se mezi „Tikety týdne“ dostal kvůli nevýhernímu tiketu. Jeho sázkařský fail je o to horší, že jej dle statistiky napodobilo více než 100 dalších tipérů, kteří pochopitelně ostrouhali také.

ČTĚTE TAKÉ:  Sázkový systém Kelly Criterion

Výše uvedená zvolená pětice tipů na házenou a vojebal, která slibovala čtyřicetitisícový vklad proměnit až na 108.800,- Kč, nebyla vhodně zvolena.

5) Čtvrtmilionový extratip tiketTikety týdne: Začátek dubna patřil borcovi, který oškubal Tipsport o 600 papírů

V pozitivním duchu jsme začali, tak v něm i skončíme. Kesaca vsadil 5. dubna 3 tisíce na Tipsport extratip tiket s 8 hokejovými a 2 basketbalovými sázkami. Výsledek zápasu, handicapy i sázky na počty gólů daly po vzájemném vynásobení jednotlivých kurzů od 1,24 do 2,14 dohromady celkový kurz 63,01 bez extratipu a 78,13 s extratipem.

9x zásah do černého znamenal výhru 234.390,- Kč!

Máte příspěvek do rubriky “Tikety týdne”?

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je Vaše!

Podařilo se Vám v poslední době poskládat vítězný TOP tiket, anebo ukázkový sázkařský fail, se kterým byste se rádi pochlubili? Neváhejte a napište nám o něm do komentářů! Rádi váš počin uveřejníme v dalším díle s názvem “Tikety týdne”!

Děkujeme za spolupráci!