Po krátké odmlce jsme si pro vás připravili další pokračování z jinak pravidelného cyklu „Tikety týdne“. V této chvíli sice tiket areny největších sázkových kanceláří působících v České republice (Tipsport, Chance a Fortuna) neplní ambiciózní lístky naložené fotbalovými tipy na fotbal, ale za to se to tam jenom hemží tenisovými sázenkami. Chcete se inspirovat? Bez ohledu na sport, statisíce totiž létaly i v uplynulých 7 dnech! Ne každý se však radoval, to je pochopitelné…

1) Jak vyhrát čtvrt milionu?Tikety týdne: Slavný Wimbledon se postaral o tenisovou smršť ve výši stovek tisíc korun!

Wimbledon představuje jeden z tenisových vrcholů sezony, ke kterému se upírají nejen fanoušci tohoto sportu, ale jako ke každému velkému turnaji pochopitelně i tipéři. Například klient sázkové kanceláře Tipsport s přezdívkou rubyn22 si 8. července 2019 vsadil za „neučesanou“ částku ve výši 43.642,90 Kč s kurzem 5,57 na to, že Guido Pella porazí Milose Raonice 3:2. Duel skutečně skončil tímto výsledkem, jak rubyn22 předpokládal. Autorovi sázenky byla odměnou fantastická výhra 243.090,94 Kč!

2) Když dva dělají totéž…Tikety týdne: Slavný Wimbledon se postaral o tenisovou smršť ve výši stovek tisíc korun!

…není to vždy totéž. Důkazem budiž tento Fortuna výherní tiket, který sázkaři Kac*** přinesl výhru 2.980,- Kč. Jasně, jsou to fajn peníze, ale vzhledem k tomu, že autor riskoval osud svojí tisícikoruny, není zhodnocení až takové, jako v prvním případě. Autor tiketu totiž vsadil pouze na „čistou“ výhru Guida Pellaho, aniž by jej zajímal výsledek na sety.

ČTĚTE TAKÉ:  Tikety týdne přinesly několik tipů, jak efektivně zhodnotit 100.000,- Kč

3) Tikety týdne: O nejlepší výhru se postarala kombinace 6 tenisových tipůTikety týdne: Slavný Wimbledon se postaral o tenisovou smršť ve výši stovek tisíc korun!

Tenis v těchto dnech vládne nejen sportovnímu, ale i sázkařskému světu. To dokazuje i absolutní TOP tiket dnešního pokračování seriálu „Tikety týdne“. Pato23 na svůj velice zajímavý lístek umístil 6 tipů na výhru jednoho ze soupeřů daných zápasů, přičemž jednotlivé kurzy z intervalu od 1,11 do 1,32 daly dohromady celkový kurz 3,18. Monstrózní vklad 127.175 Kč se tak vzhledem k 100% úspěšnosti šestice Tipsport tipů proměnil na částku 404.416,50 Kč!

4) Fotbalová výjimka prošustrovala sázkaři více než 50 litrůTikety týdne: Slavný Wimbledon se postaral o tenisovou smršť ve výši stovek tisíc korun!

Výjimku mezi tenisovými tikety týdne a zároveň úspěšnými sázkařskými počiny představuje tip klienta Chance tomaspolla…, který riskoval osud svých 50.870,- Kč v zápase Mexika s USA. Byl přesvědčen, že bez ohledu na výsledek utkání divákům na stadionu i u televizních obrazovek nabídne v součtu více než 1,5 gólu. Jinak řečeno: alespoň dva. Tato podmínka s kurzem 1,48 však splněna nebyla – Mexiko vyhrálo pouze 1:0. Potenciální výhra 75.287,60 tak zůstala skutečně pouze potenciální.

ČTĚTE TAKÉ:  Je tohle TOP tiket roku?! Sázkař oškubal Tipsport téměř o 1 milion korun!

5) Nejlépe investovaných 10 tisíc v životě?Tikety týdne: Slavný Wimbledon se postaral o tenisovou smršť ve výši stovek tisíc korun!

Ve výherním módu jsme začali, tak v něm i pro udržení motivující nálady skončíme. Klient Tipsportu radajz0 nejenže z 10.000,- Kč vyhrál 175.400,- Kč, ale zároveň svým lístkem inspiroval k podání stejné sázenky 96 dalších hráčů! Vhodně poskládaný a výše vyobrazený AKU tiket s 6 tenisovými a 1 basketbalovou příležitostí tak přišel Tipsport pořádně draho.

6) Máte příspěvek do rubriky “Tikety týdne”?

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je Vaše!

Podařilo se Vám v poslední době poskládat vítězný TOP tiket, anebo ukázkový sázkařský fail, se kterým byste se rádi pochlubili? Neváhejte a napište nám o něm do komentářů! Rádi váš počin uveřejníme v dalším díle s názvem “Tikety týdne”!

Děkujeme za spolupráci!