Slavia ve středu 28. srpna večer před vyprodaným Edenem porazila brankou Jana Bořila Kluž a v součtu s vítězstvím 0:1 v Rumunsku – kdy se prosadil pro změnu Lukáš Masopust – tak po dlouhých 12 letech postoupila do základní skupiny milionářské Ligy mistrů. Z historického úspěchu tuto sezonu jediného tuzemského zástupce v evropských pohárech neměli obrovskou radost pouze příznivci červenobílých barev, ale také sázkaři, kteří svěřencům Jindřicha Trpišovského v odvetě důvěřovali. To dokládá i následující pokračování pravidelné rubriky „Tikety týdne“. Chcete se inspirovat, anebo naopak poučit z chyb ostatních? Pak jste tu správně!

1) Návod, jak perfektně rozmnožit 15 tisíc korun, napsali Simon Deli i Slavia

Tikety týdne: Slavia postoupila do milionářské Champions League! Kolik sázkařů na tom vydělalo balík?Sázkař s přezdívkou verumi13 si 28. srpna po ránu vsadil u Tipsportu rovných 15 tisíc korun na AKU tiket s 3 fotbalovými tipy. Všechny se týkaly odvet 4. předkola Champions League. Bez ohledu na finální postup do hlavní fáze autor výše přiloženého tiketu věřil, že ve druhém zápase Bruggy s exslávistou Simonem Delim porazí LASK Linz, Ajax s podporou domácího publika porazí APOEL Nikésie a svěřenci Jindřicha Trpišovského porazí rumunskou Kluž.

Tak se i stalo, takže přišlo na lámání chleba. Dílčí kurzy od 1,19 do 1,73 daly po vzájemném vynásobení dohromady celkový kurz 3,29. Z patnáctitisícového vkladu se tak během několika hodin stalo 49.350,- Kč!

2) Ze 420 korun na 9 tisíc? Žádný problém!
Tikety týdne: Slavia postoupila do milionářské Champions League! Kolik sázkařů na tom vydělalo balík?

Ve Fortuna tiket areně se 28. 8. 2019 objevil níže přiložený lístek, na který Bel*** vsadil poměrně malou částku – 420,- Kč. Jejich osud závisel na vyhodnocení celkem 7 fotbalových zápasů. Co se typologie sázek týče, nevymýšlel autor sázenky žádné složitosti a vystačil si se základními tipy s kurzy od 1,18 do 2,18. 6x tipoval na výhru domácích 1x na výhru hostů.

ČTĚTE TAKÉ:  První srpnové Tikety týdne: Výhra Trnavy za 117K, rekordem tenisová nálož ve výši 430.000,- Kč

Jak můžete sami vidět, jeho odhad byl v tomto případě ze 100 % správný. Odměnou mu tak po vynásobení vkladu celkovým kurzem 22,36 byla výhra přesahující 9 tisíc korun, konkrétně 9.391,20 Kč!

3) I s malým vkladem se dají vyhrát velké peníze!
Tikety týdne: Slavia postoupila do milionářské Champions League! Kolik sázkařů na tom vydělalo balík?

„I s malým kašpárkem se dá odehrát velké divadlo,“ říká se. Ale to bychom odbočovali. Anonymní klient Tipsportu zkusil štěstí za minimální vklad – tj. 5 korun – a poskládal dohromady AKU tiket s 5 fotbalovými sázkami. Zajímavé je, že podstata všech tipů spočívala ve víře v úspěch hostů. Jednotlivé, a sami o sobě vysoké kurzy z intervalu od 3,21 do 5,19 daly dohromady monstrózní celkový kurz o výši 1 390,31! Jak vidíte, pravděpodobnost výherního vyhodnocení lístku nebyla v době podání nijak vysoká…

…ale! I nevídané věci se občas dějí! Pětice dotyčných zápasů skutečně skončila tak, jak autor tiketu doufal. Z pětikoruny se tak stala super výhra 6.951,55 Kč! Analogicky k rčení o kašpárkovi lze tak jednoznačně prohlásit, že i s malým vkladem se dají vyhrát velké peníze!

4) Tikety týdne: Tenisová parádička za 100 papírů!Tikety týdne: Slavia postoupila do milionářské Champions League! Kolik sázkařů na tom vydělalo balík?

S velkou radostí bude na 28. srpen 2019 vzpomínat i klient Chance registrovaný pod nickem tominecko9, který se v naší rubrice „Tikety týdne“ objevuje již po několikáté, a dalších více než 100 hráčů, kteří se jeho sázenkou bez výhrad inspirovali. Tominecko9 vsadil 51.630,- Kč na kvarteto tenisových sázek s nízkými kurzy od 1,14 do 1,40, které daly dohromady celkový kurz 2,43.

ČTĚTE TAKÉ:  Nejproduktivnější hokejové týmy (2016/17)

Trio dotyčných duelů skončilo tak, jak si autor výše přiloženého tiketu přál. Zápas Christiana Garina s Alexem De Minaurem byl nicméně přerušen a tominecko9 tak mohl využít možnosti „předčasně vyplatit“. Zkasíroval tak 100.678,50 Kč. Potenciální maximální výhra 125.460,90 Kč se tak sice nekonala, ale i tak se to vyplatilo, no ne?!

5) Výhra 51 tisíc? To se počítá!Tikety týdne: Slavia postoupila do milionářské Champions League! Kolik sázkařů na tom vydělalo balík?

V tiket areně Tipsportu jsme začali, tak v ní dnešní pokračování pravidelného seriálu „Tikety týdne“ i ukončíme. Zasloužil se o to sázkař mucilago, který 28. srpna vsadil 7.744,50 Kč na AKU tiket s 5 příležitostmi s kurzy od 1,17 do 2,04. I tentokrát se na lístek vešly zápasy Brugg s LASK nebo Ajaxu s APOELem.

Když už bylo jasné, že úvodní kvarteto zápasů skončilo tak, jak mucilago doufal, rozhodl se autor sázenky již nepokoušet štěstěnu a rozhodl se využít možnosti „předčasně vyplatit“. A dobře udělal – Boca Juniors totiž soupeře v dresech LDU Quito navzdory předzápasovým predikcím neporazila. Tipér se tak mohl radovat „alespoň“ z částky 51.191,15 Kč! Pravda, potenciální výhra činila v tomto případě 74.192,31 Kč…

6) Máte příspěvek do rubriky “Tikety týdne”?

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je Vaše!

Podařilo se Vám v poslední době poskládat vítězný TOP tiket, anebo ukázkový sázkařský fail, se kterým byste se rádi pochlubili? Neváhejte a napište nám o něm do komentářů! Rádi váš počin uveřejníme v dalším díle s názvem “Tikety týdne”!