Předposlední zářijový týden bylo v tiket arenách sázkových kanceláří Tipsport, Chance a Fortuna pořádně rušno! Pětice nejlepších tipérů oškubala za uplynulých 7 dní trio největších společností tohoto druhu na českém trhu v součtu o více než 410.000,- Kč. Zatímco v minulých dílech dominoval na sázenkách fotbal, za úspěchem dnes zveřejněných lístků mají velké zastoupení i hokejové a tenisové příležitosti. Pohodlně se usaďte, další “Tikety týdne” začínají právě teď!

1) Sázkař oškubal Tipsport o více než 120 tisíc díky tomu, že trefil 4 hokejové střelceTikety týdne přinesly stotisícové výhry! Na co klikaři tipovali?

Jen v tom nejlepším bude na 24. září 2019 vzpomínat klient sázkové kanceláře Tipsport s přezdívkou smlomos, který vsadil 1.000,- Kč na AKU tiket s celkem 4 hokejovými příležitostmi, které se netradičně týkaly jednoho jediného zápasu, konkrétně úterní předehrávky 10. kola Extraligy. Smlomos byl přesvědčen, že se v utkání Třince s Olomoucí gólově prosadí najednou Zbyněk Irgl, Rostislav Olesz, Petr Vrána i Erik Hrňa. Dle bookmakerů, respektive před zápasem vypsaných kurzů byl nejpravděpodobnější gólový zásah Vrány, zatímco nejméně se překonání gólmana soupeře čekalo od Olesze. Tak jako tak daly jednotlivé kurzy z intervalu od 2,60 do 4,00 dohromady celkový kurz 120,22, a tak jako tak se všichni jmenovaní borci skutečně prosadili. Autor výše přiloženého lístku tak jen několik hodin po podání tiketu zinkasoval 120.220,- Kč!

ČTĚTE TAKÉ:  Sázkami na největší a nejznámější týmy nezbohatnete

2) Anglický pohár za skoro 6 tisíc? Proč ne!Tikety týdne přinesly stotisícové výhry! Na co klikaři tipovali?

V úterý 24. 9. se odehrálo 8 utkání anglického EFL Cupu. Právě z této nabídky si klient Fortuny Tho*** vybral trio zápas Arsenal-Nottingham, Luton-Leicester a Preston-City. Zatímco v prvním případě důvěřoval vítězství domácích Gunners, ve zbývajících zápasech předpokládal výhru hostů. Jednotlivé kurzy od 1,42 do 2,02 daly dohromady celkový kurz 5,77. Arsenal, Leicester i Citizens z 1/64 anglického poháru skutečně postoupili a tisícový vklad se tak proměnil na výhru 5.770,- Kč!

3) Tenisový TOP tiket s výhrou 110.000 rozzářil tiket arenu TipsportuTikety týdne přinesly stotisícové výhry! Na co klikaři tipovali?

Sázkař sigmund11, který má hrací účet otevřený u Tipsportu, vsadil 23. září 2019 poněkud neuhlazený vklad ve výši 39.007,- Kč na AKU tiket s 4 tenisovými sázkami. Kurzy byly v tomto případě velice vyrovnané – všechny se vešly do velice krátkého intervalu od 1,24 do 1,36 – a dohromady celkový kurz 2,80. A protože všichni sázkařovi favorité skutečně vyhráli, přišel si sigmund11 na super výhru 109.219,60 Kč!

4) Fotbalovo-hokejový mišmaš sliboval autorovi výhru 103 tisíc. Proč to tak nedopadlo?Tikety týdne přinesly stotisícové výhry! Na co klikaři tipovali?

Foltas, jak si přezdívá autor výše přiloženého lístku a klient Chance, vsadil 24. září šťastný, „sedmičkový“ vklad ve výši 7.777,- Kč na AKU tiket s 5 příležitostmi s jednotlivými kurzy od 1,30 do 2,80. Co se typologie týče, ve 2 případech šlo o tip na vítězství domácích, ve 2 případech na výhru hostů a v 1 příležitosti tip na konkrétního střelce branky. Fotbalo-hokejový mišmaš tak přinesl radost oceněnou na 83.602,75 Kč. Kdyby počkal až na vyhodnocení poslední příležitosti, mohl sice brát dokonce 103 tisíc, ale po kladném výsledku úvodního tria příležitostí se Foltas rozhodl nepokoušet štěstěnu a využil možnosti „předčasně vyplatit“. Jak se říká, lepší 83 tisíc v kapse, nežli 103 tisíc na střeše.

ČTĚTE TAKÉ:  Tikety týdne: Jeden sázkař udělal z 4 stovek 190 tisíc, jiný o 100.000,- Kč trestuhodně přišel. Je na co koukat!

5) Jednoduchá rovnice: 16 gólů = 95 tisíc!Tikety týdne přinesly stotisícové výhry! Na co klikaři tipovali?

K poměrně jednoznačně rovnici se dopracoval klient sázkové kanceláře Tipsport 20131692 a dalších více než 100 hráčů, kteří se jeho počinem inspirovali. Jak vidno, předmětem tiketu byly 4 hokejové tipy na to, že v dotyčných zápasech padnou alespoň 4 branky. Tak se i stalo, takže nebyl jediný důvod proto, aby úspěšný sázkař z 30tisícového vkladu nezinkasoval 94.500,- Kč! Ano, k takovému zhodnocení skutečně stačilo 16 branek…

6) Máte příspěvek do rubriky “Tikety týdne”?

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je Vaše!

Podařilo se Vám v poslední době poskládat vítězný TOP tiket, anebo ukázkový sázkařský fail, se kterým byste se rádi pochlubili? Neváhejte a napište nám o něm do komentářů! Rádi váš počin uveřejníme v dalším díle s názvem “Tikety týdne”!