Částka 100 tisíc korun je natolik vysoká, že si jen málokdo může dovolit riskovat její osud při sázení. Přeci jenom jde o trojnásobek průměrné mzdy v České republice. Dnešní pokračování pravidelné rubriky „Tikety týdne“ vám na ukázkových TOP tiketech, ale i smolných sázkařských failech ukáže několik příkladů, jak se tyto peníze dají rozmnožit, ale na druhé straně i dočista a nenávratně ztratit.

1) Stanel si vydělal na luxusní letní dovolenou nebo slušné autoTikety týdne přinesly několik tipů, jak efektivně zhodnotit 100.000,- Kč

Jako již tradičně začneme v tiket areně sázkové kanceláře Tipsport, kde se 16. června objevil lístek od sázkaře Stanel. Ten vsadil rovných 100 tisíc korun na AKU tiket s trojicí tipů; dvěma tenisovými a 1 basketbalovým. Dílčí kurzy z intervalu od 1,32 do 1,49 daly po vzájemném vynásobení dohromady celkový kurz 2,66, který v případě 100% úspěchu sliboval autorovi sázky výhru 266.000,- Kč, tj. čistý zisk 166 tisíc.

Dvojice tipů na výhru jednoho ze soupeřů a jedna příležitost s handicapem +12,5 byly nakonec vyhodnoceny kladně. Stanel si tak na svůj účet připsal TOP tiket jako z učebnice sázení!

2) Co s „litrem“?Tikety týdne přinesly několik tipů, jak efektivně zhodnotit 100.000,- Kč

Máte občas volnou tisícovku a rádi byste ji smysluplně využili? Inspirujte se níže! Podobný případ totiž 16. června řešil i klient Fortuny jur***, který vsadil 1.000,- Kč na fotbalový zápas reprezentačních jednadvacítek Itálie a Španělska. Jur*** byl přesvědčen, že utkání s handicapem 0:1 vyhraje prvně jmenovaný tým. Vypsaný kurz činil 5,60, což lépe než cokoliv jiného dokládá, že se rozhodně nejednalo o bůhvíjakou tutovku. Ba naopak.

ČTĚTE TAKÉ:  Jak sázet na tenis?

Mladí Italové však nakonec vrstevníky ze Španělska porazili 3:1 a kladnému vyhodnocení tiketu tak vůbec nic nebránilo. Investovaná tisícovka se v mžiku proměnila ve výhru 5.600,- Kč!

3) TOP tikety ovládl borec, který oškubal Tipsport téměř o 400 papírů!Tikety týdne přinesly několik tipů, jak efektivně zhodnotit 100.000,- Kč

Znovu výherní tiket. A znova za něj – stejně jako v prvním případně dnešního dílu „Tikety týdne“ – „může“ klient Tipsportu registrovaný pod přezdívkou Stanel! Dotyčný tipér si 15. června vsadil za (stejně jako v prvním případě) 100 tisíc korun. Tentokrát však šlo o AKU tiket o jedné jediné příležitosti: tipu na to, že v dotyčném tenisovém klání dojde na více než 2 sety (při systému hry na 2 vítězné sety).

Sumit Sarkar nakonec podlehl Alexanderu Ritschardovi 1:2. Podmínka s kurzem 3,94 tak byla bezezbytku splněna a Stanelovi v důsledku toho přiteklo na účet fantastických 394.000,- Kč!

4) Prohrát 100 tisíc? To si jen tak někdo dovolit nemůže!Tikety týdne přinesly několik tipů, jak efektivně zhodnotit 100.000,- Kč

A do třetice Stanel! Klient, který pod touto přezdívkou sází u Tipsportu a Chance, taktéž 15. června podal další stotisícový tiket. Monstrózní sumu tentokrát svěřil do rukou tenistů Lloyda Harrise a Alexandera Bublika, kteří dle jeho přesvědčení měli porazit Mischu Zvereva, respektive Jacka Drapera.

Zatímco Bublik svůj zápas zvládl (kurz 1,29), Lloyd selhal (kurz 1,76). Stanel, který v tomto případě v tiket areně inspiroval více než 100 hráčů k podání identické sázenky, jednak přišel o vklad ve výši 100.000,- Kč, a jednak se musel rozloučit se snem v podobě výhry 227.000,- Kč.

ČTĚTE TAKÉ:  Tikety týdne přinesly stotisícové výhry! Na co klikaři tipovali?

5) Baseballová nálož za bezmála 150 táců!Tikety týdne přinesly několik tipů, jak efektivně zhodnotit 100.000,- Kč

V Tipsport tiket areně jsme začali a také v ní dnešní pokračování rubriky „Tikety týdne“ uzavřeme. Sázkař Marv112567 vsadil 1.500,- Kč na Extratip tiket s 9 tipy a 1 Extratipem. Všechny příležitosti se týkaly toho, kolik bodů v daných zápasech (včetně prodloužení) bude uděleno. Konkrétně šlo o:

  • 4x tip na to, že v zápase dojde na více než 6,5 bodu;
  • 6x tip na to, že v zápase dojde na více než 7,5 bodu.

Tak se i stalo. Dílčí kurzy z intervalu od 1,40 do 1,77 daly dohromady celkový kurz ve výši 67,86 bez Extratipu a 95,01 s Extratipem. A vzhledem k tomu, že všechny příležitosti byly vyhodnoceny jako výherní, přišel si Marv112567 díky Extratip tiketu na 142.515,- Kč!

6) Máte příspěvek do rubriky “Tikety týdne”?

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je Vaše!

Podařilo se Vám v poslední době poskládat vítězný TOP tiket, anebo ukázkový sázkařský fail, se kterým byste se rádi pochlubili? Neváhejte a napište nám o něm do komentářů! Rádi váš počin uveřejníme v dalším díle s názvem “Tikety týdne”!

Děkujeme za spolupráci!