Strhující příběh Jonáše: Vsadil si zdarma a vyhrál 18 tisíc! Jsem dítě štěstěny, říká

Úvod - Čtenáři - Strhující příběh Jonáše: Vsadil si zdarma a vyhrál 18 tisíc! Jsem dítě štěstěny, říká
Duben.4.2016

Život občas píše jen těžko předvídatelné příběhy, kterých jsme každodenně, často i nevědomky součástí. Jedním z těch pozitivních je velice aktuální historka Jonáše T. z Prahy, který nám minulý týden poslal e-mail. V něm popisuje, jak vyhrál 18 tisíc korun, aniž by přitom investoval svoje peníze.

Strhující příběh Jonáše: Vsadil si zdarma a vyhrál 18 tisíc! Jsem dítě štěstěny, říká„Odehrálo se to ráz na ráz. Jako každý večer jsem čekoval fotbalové tipy, když v tom mě upoutala reklama nabízející zajímavou příležitost,“ začíná Jonášovo vyprávění. Reklamní upoutavka dle jeho slov hovořil o 30 zmáčknutích matu zdarma: „První jsem přemýšlel, jestli se nejedná o falešnou reklamu a vir, ale neodolal jsem tomu obrovskému pokušení, zkusit štěstí zdarma, bez jakýchkoliv investic. A teď rozhodně nelituji,“ vysvětluje Jonáš. A co bylo dál?

„Podle pokynů reklamy jsem se zaregistroval u Bohemia Casina a obdržel prvních 10 volných roztočení na automat Starburst. Zároveň jsem se dozvěděl, že když se ke svému účtu přihlásím další 2 dny po sobě, obdržím dalších 20 roztočení zdarma. Počkal jsem tedy a pak těch 30 pokusů roztočil najednou,“ popisuje náš šťastlivec.

ČTĚTE TAKÉ:  Karel vyzkoušel sázku zdarma a vyhrál 15 tisíc. Zkuste to taky, říká

Během těchto 30 volných her se Jonášovi podařilo hrou ze svého tabletu získat 350 Kč, se kterými se následně pustil do hry na stejném automatu. Postupně se mu podařilo automat Starburst připravit celkem o 18 tisíc korun: „Je to bomba,“ popisuje happy end jeho nečekané, ale na výsost příjemné zkušenosti s automaty.

„Jsem dítě štěstěny. Je mi jasné, že nevyhrává každý, kdo těch 30 volných her využije, a právě o to více si toho cením. 15 tisíc přistálo na mém účtu a zbytek peněz jsem si na hracím účtu nechal, určitě to ještě zkusím.“ přiznává na závěr svého e-mailu.

ČTĚTE TAKÉ:  Karel vyzkoušel sázku zdarma a vyhrál 15 tisíc. Zkuste to taky, říká

Pokud byste chtěli jít ve šlépějích Jonáše a pokusit se napodobit jeho velké vítězství, můžete se snadno a rychle zaregistrovat u Bohemia Casina, které nyní po omezenou dobu nabízí 30 volných sázek na populární automat Starburst.

Jonášovi za redakci srdečně gratulujeme a přejeme i do budoucna stejně hodně štěstí v sázení i životě jako takovém.

Pokud i vy máte v záloze obdobně strhující příběh, podělte se s námi a ostatními čtenáři! Zaslat jej můžete buď na redakční e-maily anebo do komentářů pod tímto článkem. Předem děkujeme za Vaše náměty!

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář