Sázení na přesné výsledky (přesné skóre) ve fotbale

Úvod - Blog - Sázení na přesné výsledky (přesné skóre) ve fotbale
Srpen.14.2018

Sázení na přesné výsledky (přesné skóre) ve fotbale je velmi populární. Při těchto sázkách stačí, abyste tipli, kolik gólů dají oba týmy, což je ale obvykle těžší, než si myslíte!

Většina lidí na přesné skóre sází jen tak od oka. Pokud ale dokážete spojit osobní znalosti, dobré chápání hry a statistiky bude vaše šance na vítězství mnohem vyšší.

Používání statistik ke zvýšení úspěšnosti

Chcete-li při sázení na přesné skóre učinit přesný tip, musíte nejprve znát informace o lize jako celku. Vezmeme si například anglickou Premier League. V sezóně 2011/12 měla tato liga průměr 2,81 gólu na zápas. Toto číslo bylo rozděleno na průměr 1,59 gólu pro domácí tým a 1,22 gólu pro hostující tým. Takže na začátek víte, že průměrných zápas skončí se třemi vstřelenými brankami.

Dále se podíváte na týmy, které hrají. Podívejte se na domácí tým a přemýšlejte o tom, jak dobrý útok a obranu tento tým má (a jak se to liší od průměru). Tak například Arsenal má velmi dobré výkony doma, ale pokud hráli proti Liverpoolu, který má velmi dobrou venkovní obranu, pravděpodobně vstřelí méně než průměrných 1,59 gólu. Na druhou stranu Liverpool má ve venkovních utkáních průměrný útok a obrana Arsenalu je navíc velmi silná, takže asi budete očekávat, že Liverpool vstřelí méně gólů než je průměr ligy, například jen jeden gól.

Analýza dat

Jakmile vyhodnotíte průměrný počet gólů obou týmů, můžete předpovědět přesné skóre. Můžete se přitom podívat na průměry. Z poznatků výše můžete například odvodit, že Arsenal dá 1 nebo 2 góly, zatímco Liverpool 0 nebo 1 gól.

Ale možná ještě lepší je v tomto případě sáhnou pro Poissonovu distribuci. O tomto způsobu předpovídání počtu gólů a přesného skóre se můžete dočíst na našich spřátelených stránkách.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář