Proč sázet online?

Úvod - Blog - Proč sázet online?
Září.28.2015

Sázení v kamenných sázkových kancelářích má v České republice jistou tradici, takže ještě nějakou tu dobu ze světa úplně nezmizí. Dá se ovšem předpokládat, že postupně dojde k jejich prořídnutí a nahrazení sázkovými kancelářemi online. Stále více lidí má totiž stálý přístup k internetu a sázení online je prostě lepší.

V tomto článku vám vyjmenujeme sedm důvodů, proč tomu tak je.

Důvod číslo 1: Můžete sázet z pohodlí svého domova

Máte doma počítač a alespoň základní připojení k internetu? Nebo jste k internetu připojeni alespoň z mobilu? Bezva. Už nikdy nebudete muset navštívit kamennou sázkovku. Stačí zapnout internet, přihlásit se ke svému sázkovému účtu a sázet kdykoliv a kdekoliv si vzpomenete a to aniž byste museli vytáhnout paty z domu.

Důvod číslo 2: Můžete sázet bez zvídavých a opovržlivých pohledů

Možná to taky znáte. Přišli jste do své oblíbené sázkové kanceláře a její osazenstvo na vás kouká jako na cizince, v horším případě vám dává najevo, jak vámi opovrhuje. Nemluvě o nepříjemné obsluze, která vás kolikrát i dlouhé minuty ignoruje. Sázení online všechno tohle vylučuje. Online můžete sázet v podstatě anonymně, bez zkoumavých pohledů či doprošování.

Věděli jste, že sázková kancelář Bet365 nabzí nejlepší kurzy na trhu?

Důvod číslo 3: Můžete sázet kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

Většina kamenných sázkových kanceláří, snad kromě jejich non-stop obdob, je běžně uzavírána v 18, 19, maximálně ve 22 hodin. Poté máte smůlu – leda byste se odklonili od běžného sázení a připojili se právě k některé z online sázkovek. Online sázkovky pak dovolují také live sázení – kurzy, které běžné sázkové kanceláře kvůli malé flexibilitě a nedostatečnému zázemí prostě neposkytují.

Důvod číslo 4: Dostanete širší nabídku sázkových příležitostí

Samozřejmě zdigitalizované prostředí online sázkových kanceláří dovoluje zahrnout mnohem větší nabídku sázkových příležitostí. Online sázkové kanceláře tak nabízejí kurzy i na méně známé sporty a ligy, které byste v kamenné sázkovce asi jen těžko hledali. Nehledě na to, že na internetu se během několika kliknutí propracujete ke stovkám různých sázkovek, z nichž každá nabídne kurzy na jiné sporty.

Důvod číslo 5: Dostanete mnohem vyšší kurzy

Na internetu existuje hromada sázkových kanceláří, která se přetahuje o zákazníky. V konkurenčním boji se sahá po různých prostředcích včetně například i výhodnějších kurzů. V průměru jsou sázkové příležitosti vypsané online přibližně o 10 – 25 % vyšší, což u některých sázek a kurzů může hodit rozdíly v desítkách tisíc korun.

Důvod číslo 6: Neplatíte žádný manipulační poplatek

Daň za provozování kamenných poboček, které samozřejmě něco stojí, jsou nejen vypisované sázkové příležitosti s nižšími (a tudíž nevýhodnými) kurzy, ale také tzv. manipulační poplatek, který za uzavření sázky zaplatíte. Tento poplatek sice může být malý, nicméně pokud sázíte častěji, docela se vám prodraží. Jen si to spočítejte.

Důvod číslo 7: Získáte zajímavé bonusy

Jak už bylo řečeno výše, online sázkových kanceláří jsou zástupy. Vedle výhodnějších vypisovaných kurzů se online sázkovky perou o zákazníky také různými bonusy. Základem je vstupní bonus, který vám nabídnou všechny online sázkovky, vedle toho však dostanete i mnohé další kurzy, třeba za opětovné vložení peněz, za uzavření určité sázky atd. Bonusy jsou kreativní a je jich dostatek, takže proč do sázení vkládat vlastní peníze? Jenom naprostý ignorant by této nabídky nevyužil, no ne?

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář