Nový zákon o hazardních hrách na Slovensku

Úvod - Blog - Nový zákon o hazardních hrách na Slovensku
Srpen.6.2019

Od března 2019 je na Slovensku účinný nový zákon o hazardních hrách. To znamená, že se každý milovník hazardu má na co těšit.

V oblasti hazardních her dojde již brzy na Slovensku k několika novinkám. Jednou ze zásadních změn vyplývajících z této změny v slovenské legislativě je možnost provozovat hazardní hry i zahraničním společnostem. Podle dosavadního zákona měla totiž na provozování hazardních her monopol národní loterijní společnost Tipos. To se však už zanedlouho změní. Licenci mohou získat už i společnosti z celé Evropské unie a slovenský hráči se mohou těšit na nové online kasina.

ČTĚTE TAKÉ:  Jak předpovědět výsledek zápasu?

Tento zákon o hazardu přišel na Slovensko podle českého vzoru, kde povolily vstup online kasinům na trh jen poměrně nedávno. Podle toho, jak se situace vyvíjí v Česku, můžeme očekávat, že i na slovenský trh přinesou své online kasina sázkové společnosti jako Fortuna či Tipsport, které již licenci k provozování hazardu mají. Slovenský hráči se tak mohou těšit na výhodné bonusy, spiny zdarma a hry od nejznámějších světových výrobců online automatů. Určitě můžeme očekávat příchod zvučných titulů z dílen NetEnt, Microgaming, ale také SynotTip nebo Play’n GO.

Tato změna zákona otevírá dveře nejen online kasinům, ale i zahraničním sázkovým kancelářím, které své služby mohou poskytovat na novém trhu. Je tedy dobré, že na slovenský trh přijdou nové kanceláře – zvýší se totiž konkurence a tipéři by z toho mohly profitovat například přes výhodnější vstupní bonusy nebo odměny za věrnost.

ČTĚTE TAKÉ:  Nejlepší tikety z Velikonoc: Vládne borec, který oškubal Tipsport o PŮL MÍČE. Inspirujete se?

Kdy přijdou na slovenský trh první online kasina od zahraničních společností, ale také nové sázkové kanceláře, ještě jasné není. Můžeme si ale být jisti, že když se to stane, budeme o tom slyšet přes masivní reklamní kampaně a náborové reklamy.

Mr. Guru

Máme pod čepicí, proto připravujeme úspěšné sportovní tipy!

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář