Nejlepší rady a tipy pro live sázení

Úvod - Blog - Nejlepší rady a tipy pro live sázení
Leden.21.2019

Live sázení znamená sázení v reálném čase, tj. v průběhu hry. Sportovním sázkařům to přináší možnost umístit sázky i po zahájení hry. Live sázky proto zvyšují zážitek ze sledování zápasu, ale šikovným sázkařům zároveň přinášejí možnost, jak přijít k penězům.

V tomto článku vám přinášíme několik tipů, které vám pomohou uspět v live sázení.

Připravte se – udělejte si domácí úkoly

Na rozdíl od sázení před zápasem se live sázení odehrává velmi rychle a s větším počtem faktorů, které je třeba zohlednit. Takže přestože sázení naživo skutečně probíhá během zápasu, připravit se musíte, ještě než zápas začne.

Úspěšní sázkaři si všechny možné scénáře projdou ještě před zápasem a pak vymyslí, jak a při jakých příležitostech (a nabízených kurzech) se zachovají. Díky tomu minimalizují chyby a maximalizují zisky.

Pochopte momentum

Momentum je klíčové v každém sportu. Může se hodit. Co to je momentum? Tak například tým, který celou hru prohrával, nějak (třeba i za pomoci štěstí) dožene ztrátu. V tu chvíli budou hráči tohoto týmu jistě na koni, zatímco hráči druhého týmu mohou být skleslí. Při živém sázení je tato dynamika zdaleka nejdůležitějším prvkem, takže pokud ji dokážete chápat a stavět na ní, máte výhodu.

Nebojte se speciálních sázek

Skutečnost je taková, že základní sázky jako kdo vyhraje zápas, nebo kdo vyhraje set či game mají bookmakeři dobře pokrytou. Základní sázky proto bývají výhodné jenom občas. Skutečná hodnota se nachází ve specializovanějších sázkách, kterým bookmakeři nevěnují tolik pozornosti. Věnujte se jim.

Sázejte na favority, když prohrávají

Jednoduchá, ale efektivní strategie, kterou používá mnoho sportovních sázkařů – sázet na favority v případě, že prohrávají. Pokud favorit v zápase dostane rychlý gól, kurz na něj se zvýší. Přitom šance na výhru takového favorita jsou pořád velmi vysoké.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář