NBA – Proč sázet na Atlantu?

Úvod - Blog - NBA – Proč sázet na Atlantu?
Listopad.10.2019

Ve svém článku bych se ráda věnovala organizaci, která se v očích fanoušků považuje za slabou nebo v lepším případě za průměrnou.

Hned na začátku zmíním, že podle expertů na basketbal a i lidí, kteří tomuhle sportu alespoň malinko rozumí, se zde do budoucna staví něco velkého, nebo chcete-li skvělého.

Už v této sezóně bych doporučila těm, kdo mají v plánu sázet na NBA, aby nepodceňovali tento tým a naopak ve skvělých kurzech, které ve většině případů vidíme na jejich výhru, zkusit vsadit právě na Hawks.

Jasné, že v této sezóně bilance výher / proher bude ještě podle všeho záporná, ale nejsem jediná, kdo od nich očekává kolem 35 výher.

Ptáte se proč? Tak se na to pojďme podívat blíže.

Co se v organizaci odehrává?

Basketbaloví experti a analytici v Americe mají ohledně Hawks jasno v jednom. Tady mají skvělý plán, který v budoucnu pozvedne tým na mnohem vyšší level, především výkonnostně.

Jejich management odvádí skvělou práci a v letošním draftu získali všechny, na koho se zaměřili. Momentálně je to mladý tým, který pokud zůstane pohromadě, tak v budoucnu může být další úspěšnou basketbalovou dynastií, jako byla u Golden State, s kterými teď Atlantu hodně lidí srovnává.

Abyste pochopili. Zde má na starosti tohle všechno, ne jen tak někdo, ale Travis Schlenk, bývalá pravá ruka generálního manažera Golden State Boba Myerse, který pracoval v systému Warriors více než 10 let. No a s příchodem do Atlanty Travis pomalinku láká odtamtud k sobě důležité specialisty.

Kádr

Asi není třeba připomínat, s kým je pořád srovnáván lídr týmu a hvězda budoucnosti Trae Young. Samozřejmě se Stephem Currym.

Další talentovaný prospect v podobě Huertera slibuje být neméně důležitou součástí vítězné dynastie Hawks.

Jejich první sezóna byla naprosto famózní a tato u nich nebude horší, tomu věřte. Zde je důležité, aby jim především drželo zdraví.

John Collins je další, který spolu s výše zmíněnými kluky tvoří skvělou chemii na palubovce a útočná schémata Atlanty se všechna do jednoho točí kolem této nadané trojice.

K Johnu Collinsovi je třeba uvést, že dostal trest kvůli porušení antidopingové programu.

Testováním mu byl v těle objeven růstový hormon, o kterém Collins, jak uvedl, nevěděl, že patří mezi zakázané látky.

Dostal stopku na 25 zápasů (počínaje zápasem se SAS 6.11.2019) bez nároku na plat.

V létě bylo hlavním úkolem managementu Hawks přidat k těmto třem další dva hráče s kvalitní střelou a podobným pojetím hry. A povedlo se.

Další posily

Hawks šoupli Taureana Prince do Brooklynu a na oplátku dostávají Grabbeho a 17.volbu.

Proč?

Všechno tohle bylo spácháno jen proto, aby se mohli domluvit s New Orleans ohledně získání možnosti zvolit DeAndreho Huntera.

Hunter je další megatalent, který v jejich systému jistě prorazí. Defenzivní potenciál má tento mladík vážně obrovský a také může stabilně střílet zpoza perimetru.. Hunter má být podle vedení dalším ideálním prvkem v jejich herních schématech. Může v klídečku hrát na pozici č.4. Prostě to byl další skvělý tah vedení.

Nezapomínejme na Camerona Reddishe, který na univerzitě Duke zklamal, ale zde vědí, proč ho potřebují. A pro něj samotného, je to také ta nejlepší varianta pro naplnění obrovského potenciálu.Zde bude mít klid a budou tu s ním trpěliví.

Další střípek do mozaiky v podobě velmi nadaného „big mana“ Bruna Fernanda je už několikátým důkazem toho, že vedení a management Hawks mají skvělý plán, který v budoucnu může skončit … no raději nepředbíhejme.

Ale už v této sezóně ti mladíci budou kousat, to je holý fakt.

A proto až se na palubovku, po odpykání trestu vrátí Collins, tak budu na tiket výhru Atlanty přidávat docela často.

Stejně tak budu zkoušet sázet na Younga a jeho plusový bodový zisk. Už teď na něj bookies vypisují dost vysokou hranici. Ale jak říkám, pokud bude Trae zdravotně v pořádku, tak do toho půjdu.

Věřte, že Atlanta Hawks je velice zajímavým týmem, který se v této sezóně bude motat kolem poslední postupové příčky. Podceňovat tento tým bych nedoporučovala.

I když na play off je ještě brzy, tak zde se staví něco opravdu výjimečného.

Přeji všem, aby si maximálně užili novou sezónu NBA. Rozhodně se máme na co těšit.

Další články o NBA najdete na našem spřáteleném webu.

ladyambientte

Velký hokejový fanoušek, který se rád věnuje pokeru, sportu a zdravému životnímu stylu.

o Komentářů

Chtěli byste se podělit o své myšlenky?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

Napsat komentář